Страница: 1   ... 12 13 14 15  16  17 18 19 20 ...   29
Быстрый переход
07 февраля 2011, 15:53
Так, у нас в Хмельницькому, десь в в середині грудня та до кінця  січня в одному з найбільших магазинів "Сільпо" продавалося дуже багато сортів гіпіків, причому всі були різні з дуже великими здоровими цибулинами. Я рази три ходила та "облизувалася" на них, все боялася купити пересорт. А потім, коли вже тільки 2 горщики залишилося, то я все-таки здійснила своє бажання та прикупилаVery we! Солодку німфу по ціні 41 грн. Залишився ще стояти червоний велетень з  квітконосом десь під 60 см, вибачте, сорт не запам*ятала. Але в його була дуже виснажена цибулинка, то я не зважилася купити за таку ціну. Зараз жалкуюAgain, треба було ще пару цибулин купити.
На стікері Солодкої німфи написана така адреса: www.nlvangeest.nl. Я зайшла спеціально на їх сайт, бігло продивилася, якщо правильно все зрозуміла, то фірма в Голандії, до того ж займається тільки вирощування гіпеаструмів. До речі, її можна брати за основу для визначення сорту гіпіків. Проглянула, наче все без помилок.


цитата

Offline


07 февраля 2011, 14:35
Щодо пильників - вперше чую. Треба буде проексперементувати.
ВАм вдалось купитм Свит Німф в Сільпо?????????????????????Eyes in a heap А де це в Сільпо продаються такі сорти і коли??????Really?Я цей сорт вимушена була заказати в Евробульбі,  бо взагалі ніде не бачила такий,  і він там коштує 5,2 Евро.Really? Якщо можна Вас попросити показати етикетки від постачальника (в кого це немає пересорту цьогоріч??) Бо я стільки купувала - 50% пересорт.I am malicious


цитата

Offline


07 февраля 2011, 14:00
Вирішила приєднатись до форуму прихильників гіпеаструмів, оскільки я сама від них в захваті. В цій справі я новачок, оскільки почала займатись ними тільки восени. Побачила фото в каталозі Інтерфлори та закохалася. Але там вони були трохи задорогі. Тому я вирішила почекати до осені. На даний час маю 11 сортів гіпиків. 5 луковок були куплені на Хмельницькому базарі: подвійні(Леді Джейн, Танцююча Королева) - по 45 грн., інші (Фаро, Різдвяний подарунок та Клоун) по 35 грн. Причому ніякого пересорту не виявилося. Яка квітка була вказана на фото, таку й отримала. Єдине, що не був вказаний сорт, а тільки фото і назва по типу: гіпеаструм білий. Тому вже сорт я визначала сама по каталогу www.emaryllis.com (знайшла ссилку на цьому форумі). Досить гарний каталог, до того ж є детальний опис різниці схожих сортів. Мінус - хто не знає англійської, тому буде важко розібратись.
Ще чотири луковки без ніяких опізнавальних знаків потрапили до мене як подарунок.Дві з них, скоріше за все, цвісти в цьому сезоні не будуть, оскільки квітконос з*являється через чотири листочки, а там було тільки три. Ще одного гіпіка я купила в мережі магазинів "Сільпо". І тут також, який був вказаний на стікері, такий і з*явився - Солодка Німфа. І останній, одинадцятий, теж без назви, відцвівший, я купила за 10 грн. на квітковому складі. Дуже виснажений, в період цвітіння не підкормлений, але нічого, постараюся виходити. Він, доречі з діткою, і здається мені, що за тиждень він вже трохи пузик наростив.
Почитавши форум, я ніде не зустріла інформації щодо пильників. Я багато де бачила інфо, що для більш тривалого цвітіння треба тільки но в розпускаючійся квітці їх повидаляти. Я так і роблю на всіх. І маю цвітіння 7 луковок з початку грудня і дотепер. Майже всі цибулини випускають по дві стрілки. Думаю, що цвітіня буде продовжуватись до кінця березня. До речі, піддобрюю я всі свої гіпіки добривом "Мастер Цвет" для орхідей. Тільки кількість ковпачків змінюю в залежності від фази росту. Дуже гарне добриво. Я всі свої квітки ним піддобрюю, і квіточки дякують мені за це та випускають дуже велике листя та бокові пагони (особливо плющі та фікуси).
Отож, квітководи, любителі гіпеаструмів, хочу почути вашу думку щодо пильників.


цитата

Offline


07 февраля 2011, 11:48
А у меня Экзотик стар немного другого оттенка
 


цитата

Offline


04 февраля 2011, 20:20
Спасибо. Интерфлора по почте прислала осенью.

цитата

Offline


04 февраля 2011, 17:24
Очень красивый. Где покупали?

цитата

Offline


04 февраля 2011, 08:57

 
Cherry Nymph


цитата

Offline


30 января 2011, 08:10
Какая РОзетта!!!!! Красотища! Экзотик Стар впечатляет?Heart

цитата

Offline


29 января 2011, 21:26
"Exotic Star"


цитата

Offline


29 января 2011, 21:21
"Rozetta"

Последний раз редактировалось,29 января 2011г.     21:21


цитата

Offline


25 января 2011, 09:28


цитата

Offline


12 января 2011, 17:59
Спасибо. очень приятно.Oops!

цитата

Offline


12 января 2011, 10:24
Mila_Sa


Вот как бы спокойно отношусь к гиппеаструмам, а все равно, Ваша цветущая поляна, заставляет задуматься о том, какие же они красивые и эффектные! Браво!


цитата

Offline


11 января 2011, 15:10
У мене дома більше 12 видів амарілісів, я їх обожнюю. А все почалося з маленького подарунку моєї мами. Як потім виявилося вона їх отримала у подарунок разом з замовленим насінням у одного інтернет магазина. Ось так почалася моя маленька казка під назвою "Амаріліс".

цитата

Offline


08 января 2011, 16:12
высший класс!!!Very we!

цитата

Offline


08 января 2011, 08:17
Double Record


цитата

Offline


28 декабря 2010, 12:31

Red Peacock


цитата

Offline


24 декабря 2010, 14:20
Ambiance
Леди Джейн. Подгнившая в сентябре, реанимированная. Дала стрелочку с двумя цветочками.
Распустилась Колорева на все окно.
А это оранжевое безродное чудо зацвело у меня из луковицки, выращенной из семечки. Луковичке 2,5 года. Первое цветение. Цветочки маленькие еще, от молодости. Стрелку мощную выгнал. четыре цветочка на стрелке.


цитата

Offline


24 декабря 2010, 10:06
Дякую за відповідь. А що означає , якщо цибулини старі? Що вони важко прокидаються та пускають коріння?
Сподіваюсь що все ж таки вони почнуть рости, було б шкода...


цитата

Offline


23 декабря 2010, 13:26
Почему так происходит?
Тому, що цибулини вже старі! Подивіться - денце як конус. Тут вже нічого не поможе, тільки чекати. Вибачте, якщо трохи різко вийшло, але, думаю, краще знати правду. Полив обережний, теплою і бажано м"якою водою.


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1   ... 12 13 14 15  16  17 18 19 20 ...   29

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 11, Зарегистрированных: 1
Михалыч  
Темы: 60, Сообщений: 75932, Пользователи: 18980
Приветствуем нового пользователя, connoisseur
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Крім красивого і рясного квітування, квіти цього куща
В продаж надійшли ЦІ чудові , ароматні кущі
Літня аромотерапія: Філадельфус/чубушник або садовий
В цьому році Спірея Вангутта/ Ван -Гутта - Spiraea ?
Розпочала квітування мабуть найбільш розповсюджена в