Форумы Актуальные темы сезона Статьи Сезонный календарь работ на ИЮЛЬ...
Страница:  1  2
Быстрый переход
28 июля 2022, 23:10
Що пишуть колеги, щодо робіт в ЛИПНІ:
 
5 СПРАВ, ЯКІ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ В САДУ У ЛИПНІ!
 
1.Не дарма ЛИПЕНЬ називають у народі приберихою – настав часЗІБРАТИ ВСЕ, ЩО ДОЗРІЛО. Абрикоси, ранні яблука, малину, смородину - все це достаток потрібно переробити в ароматні джеми, соки та варення, щоб їх солодкі запахи нагадували про літній сад.
 
2. ПІДЖИВЛЕНЯЯ дерев, чагарників та ягідників: На плодових деревах і кущах наливаються соком і зріють яблука, груші, сливи, аґрус та смородина. Продовжують плодоносити малина, лохина, ожина та інші. У цей час важливо давати рослинам достатньо харчування., отже обов"язково не забуваємо про добрива чергуємо мінеральні й органічні.
 
3.ЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛОГИ: щоб дорогоцінна волога не випаровувалась, після поливів обов'язково розпушуйте ґрунт, закривайте пристовбурні круги та міжряддя мульчею. Підійде скошена трава, виполоті бур'яни, подрібнена кора та багато іншого.
 
 
4. САНІТАРНА ОБРІЗКА та проріджування:
• У плодових дерев розвантажте крону – виріжте пагони, що виросли всередину, видаліть частину плодів, якщо надмірно навантажені гілки. Поставте підпірки, щоб запобігти пошкодженню дерева.
• Укоротіть надмірно подовжений річний приріст у дерев та чагарників – залиште лише 2/3 довжини, щоб рослина заклала максимальну кількість плодових бруньок для наступного врожаю.
• • Після збирання врожаю малини зріжте стебла на пень. У смородини виріжте гілки старше 5 років, а також уражені скляницею.
• • Проведіть карбування винограду, щоб прискорити визрівання лоз та грон.
• • У суниці після збирання ягід зріжте хворе та сухе листя. Вуса також відріжте та посадіть у поживний субстрат на укорінення. Якщо ягідник росте на одному місці 4 роки – настав час закласти нову плантацію.
 
5. БОРОТЬБА ЗІ ШКІДНИКАМИ ТА ХВОРОБАМИ Якщо ви правильно обробили сад в осени та навесні, йому не загрожують безліч ненажерливих шкідників. Але від, тих що постійно розмножується: попелиць, павутинного кліща й різних видів гусениць все ж таки доведеться захищатися. При появі обприскайте сад відповідними препаратами. Так як важко уникнути попадання шкідливих речовин на дозріваючі ягоди та плоди, зараз краще користуватися природними біозасобами для захисту саду.
Ефективними є також і механічні засоби боротьби зі шкідниками: ручне знищення кладок яєць капустяної білянки, збирання гусениць, збивання попелиці струменем води. Продовжуйте накладати та перевіряти ловчі пояси проти яблуневої плодожерки. З 3-4 шарів щільного обгорткового паперу, мішковини або іншої натуральної тканини згорніть пов'язку шириною близько 20 см і накладіть її на стовбур дерева на висоті 40-50 см від землі. Зверху та знизу прив'яжіть їх шпагатом і відверніть краї, щоб гусениці змогли легко залізти під пояс. Збирайте падалицю з дерев і знищуйте її разом з личинками плодожорок, що живуть там. Що стосується хвороб, то кращий захист,це правильна агротехніка й своєчасний полив та підкорм. Але коли все ж таки не впорались, то лікуйте згідно до порад спеціалістів
 
 цитата

Offline


19 июля 2022, 20:04
Ще плюс до переліку робіт в ЛИПНІ місяці (інформація від колег):

Продовжуємо посівну на городі ... У третій декаді липня якраз добре сіяти ріпу, редьку, брукву і пекінську капусту... Не опустіть сприятливі моменти літнього часу... Перед сівбою проведіть вологозарядковий полив... Щодо попередника для цих культур, то їх досить багато - рання картопля, часник, цибуля озима, кукурудза цукрова ранньовесняних термінів сівби тощо...
 
Ріпа, редька, бруква і пекінська капуста мають глибоку добрерозгалужену кореневу систему і багато листків, які покращать ваші грядки для сівби у наступному році!... Не забувайте того, що насіння усіх цих рослин дрібненьке (... особливо у брукви і ріпи!!!), і через це важко добитися рівномірної сівби...
 
Після сходів потрібно відразу обприскати проти хрестоцвітних блішок (... ми використовуємо для цього біопрепарат Актофіт; додатково можна використати і золу з листкових порід дерев)... а після появи першого-другого листка приступайте до формування густоти, видаляючи недорозвинуті і загущені рослини на відстань 20 см (... на погонний метр залишайте не більше 5-7 рослин, у капусти пекінської 4 -5 ...)
Текст и фото Зеновій Сич

 


цитата

Offline


18 июля 2022, 00:08
Нині настали оптимальні сроки для  щеплення плодових та декоративних рослин брунькою  
( окуліровка). Вважається,  що оптимальний сроки із 15 липня по 15 серпня. Бруньки в рослин визріли, повністю сформовані.
 
Детально про цей спосіб щеплення можна прочитать в статті "Прививка – сложно, но вполне возможно. Часть_2.  Окулировка" (рос).на  порталі ВАШ САД за посиланням:
 

https://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/articles/show/5277/
 

 


цитата

Offline


30 июня 2022, 10:24
По традиции напоминаем,, что статью  о садовых работах в ИЮЛЕ  месяце,  на портале можно прочитать здесь:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/ [/quote]
 


цитата

Offline


22 июля 2021, 12:50
Это тоже МОЖНО сделать в ИЮЛЕ:
 
Какие культуры можно высадить в июле?
 
В середине лета уже собрана часть плодов, и на огороде появляются свободные грядки. Чтобы земля не пустовала, хорошо заняться посевом огородных культур и получить ещё один урожай. Что же можно высадить в середине лета?
 
При посеве летом успевают дать урожай не очень поздние сорта зелёного горошка, до осени он успевает нарастить зелёную массу и обогатить почву азотом. Также очень хорошо в это время высаживать и другие сидераты.
 
Летом высаживаются зелёные культуры – кресс-салат, кочанные салаты, руккола, кинза, петрушка, укроп. Продлевайте сезон их посева, и у вас всегда к столу будут свежие витамины с грядки. Большинство сортов редиса хорошо растут при сокращающемся световом дне и успевают дать вкусный урожай, а высаженный летом дайкон порадует к осени любителей диетического питания красивыми плодами с богатым составом полезных веществ.
 
Успейте собрать ещё один урожай – отличный выбор семян всевозможных огородных культур в Садовых центрах ВАШ САД позволит рационально использовать летний период!
 
Французский бульвар, 85
ТЦ Суворовский, Новониколаевская дорога,1
Пантелеймоновская, 25
0 800 306 307 (звонки бесплатно)
Новости Ваш Сад в Телеграм: https://t.me/vashsad
 

 

 

 

 
Больше фотопо теме сообщения   смотрите на странице ВАШ САД на фейсбук ЗДЕСЬ:
 
https://www.facebook.com/vashsad/photos/pcb.4498531386838255/4498503446841049/


цитата

Offline


01 июля 2021, 16:53
Михалыч
В дачных заботах отпуска НЕТ! Very we!
В саду ВСЕГДА есть, что делать, в том числе и в ИЮЛЕ.
Что и  как   делать в саду в этом месяце,  на портале можно прочитать здесь:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/

Традиционно напоминаем,, что статью  о садовых работах в ИЮЛЕ  месяце,  на портале можно прочитать здесь:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/ [/quote]


цитата

Offline


27 июля 2020, 13:14
Михалыч
Лето- время отдыха  и  путешествия, но ... и в это время сад-огород требуют заботы! К тому же есть такие работы  в саду которые нужно делать именно в ИЮЛЕ!  
 
Напоминаем, что  статью о сезонных работах на участке  в ИЮЛЕ читаем ЗДЕСЬ:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/
 


Все ли успели сделать в своем саду и огороде в ИЮЛЕ?


цитата

Offline


03 июля 2020, 18:39
В контесте работ в ИЮЛЕ:
 
Опасные вредители растений летом
 
О способах борьбы с самыми распространёнными в летний период вредителями растений и о методах профилактики заражений рассказывает агроном компании ВАШ САД Людмила Савко.
 
Смотрите новое видео на нашем канале YouTube!
https://youtu.be/X_OSHiWr1AE
 
Подписывайтесь на наш канал YouTube:
https://goo.gl/xpyaXK
Активируйте Оповещения о наших новых видео («колокольчик») и получайте моментальный доступ к самой актуальной информации и интересных событиях в компании ВАШ САД.
 


цитата

Offline


01 июля 2020, 10:56
Лето- время отдыха  и  путешествия, но ... и в это время сад-огород требуют заботы! К тому же есть такие работы  в саду которые нужно делать именно в ИЮЛЕ!  
 
Напоминаем, что  статью о сезонных работах на участке  в ИЮЛЕ читаем ЗДЕСЬ:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/
 цитата

Offline


15 июля 2019, 16:10
Не пропустите  оптимальные сроки для ОКУЛИРОВКИ!
 
Ныне ( с 15 июля  и до 15 августа) оптимальное время прививки плодовых и декоративных ( краснолистные, пестролистные, плакучие и ...)    деревьев глазком ( почкой) Такая прививка называется  - ОКУЛИРОВКА.
 

ВСЕ об окулировке читайте статью на портале ЗДЕСЬ:
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/articles/show/5277/


цитата

Offline


30 июня 2019, 11:03
ИЮЛЬ - зенит лета!
 
Отдыхаем и за работы в саду не забываем! Well
 
Напоминаем, что  статью о сезонных работах на участке  в ИЮЛЕ читаем ЗДЕСЬ:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/


цитата

Offline


23 июля 2018, 09:35
В цьому році ЛИПЕНЬ,2018 видався "багатим" на дощі. Ось вже майже тиждень рясні дощі йдуть майже по всій тнериторіЇ України. На киЇвщині з 15 по 23 липня майже щодня - проливні дощі. Це, звичайно, для газонів добре -  вони не потребують поливу, а для деяких культур, наприклад томатів, не дуже, почала " безчинствувать"  фітофтора ):  

цитата

Offline


30 июня 2018, 16:22
"Центровой" месяц лета - ИЮЛЬ .
В саду  и на огороде ВСЕГДА есть что делать!
 
Напоминаем, что  статью о сезонных работах на участке  в ИЮЛЕ читаем ЗДЕСЬ:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/


цитата

Offline


13 июля 2017, 13:13
Михалыч
В саду ВСЕГДА есть чем занятся! Отдыхаем и работаем!
А что и как делать в ИЮЛЕ читаем ЗДЕСЬ:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/

Журнал "Нескучный сад" рекомендует:
"Июль - великолепное время для окулировки!
Очень простой способ прививки, доступный даже для начинающих садоводов - окулировка: мастер-класс от Игорь Билевич (канал https://www.youtube.com/user/arnobill1)"


цитата

Offline


01 июля 2017, 00:04
В саду ВСЕГДА есть чем занятся! Отдыхаем и работаем!
А что и как делать в ИЮЛЕ читаем ЗДЕСЬ:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/


цитата

Offline


22 июля 2016, 16:49
В контексте летних работ в саду статья " Летняя обрезка и формировка лиственных и хвойных растений" ЗДЕСЬ:
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/articles/show/9759/


цитата

Offline


30 июня 2016, 09:20
Думая о море, не забывайте и за свои растения в саду и не только ...Well
О сезонных работах в саду в ИЮЛЕ читайте  на портале ЗДЕСЬ:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/
 


цитата

Offline


06 июля 2015, 14:39
О некоторых работах в саду в июле рассказывають специалисты "Ваш сад" в коротком видео- фильме ЗДЕСЬ:
 
https://www.youtube.com/watch?v=uQsxhmbTJ7I&feature=youtu.be


цитата

Offline


30 июня 2015, 07:24
Отпуск не отпуск , а за садом уход НУЖЕН! Well
В саду ВСЕГДА есть, что делать, в том числе и в ИЮЛЕ.
Что и  как   делать в саду в этом месяце,  на портале можно прочитать здесь:
 
http://www.vashsad.ua/plants/dendrolog/calendar/show/5137/


цитата

Offline


07 июля 2014, 10:30
Топ-5 работ с розами в июле
1. Подкормите кусты роз полным минеральным удобрением (кемира, нитроаммофоской).
2. Регулярно поливайте розы (примерно одно ведро воды на один куст в неделю). Вода не должна попадать на листья, чтобы розы меньше поражались мучнистой росой.
3. Следите за появлением дикой поросли на привитых кустах и штамбах. Немедленно ее удаляйте.
4. Осматривайте кусты роз, отцветшие цветки удаляйте вместе с листком, который находится под ним.
5. Побеги с отцветшими цветками используйте для  черенков.


цитата

Offline


Наверх
Страница:  1  2

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 3, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 73638, Пользователи: 18838
Приветствуем нового пользователя, Alona
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Для ландшафтних дизайнерів та любителів  рослин
На порталі ВАШ САД опублікована авторська фотогалерея
Завітайте до нас на нову колекцію ХВОЙНИХ РОСЛИН
Нове надходження ХВОЙНИХ РОСЛИН
В новій поставці хвойних рослин, крім іншого, є і