Форумы Актуальные темы сезона Экология: проблемы и пути решения. Экология: новости, факты, события....
Страница: 1 2 3 4  5 
Быстрый переход
20 января 2020, 17:11
Литва - один із лідерів переробки сміття у світі.
 
Скоро там планують і назовсім відмовитися від пластикових "кульків" у побуті.
 
Про те, як це робиться дивіться відео за посиланням:
 
https://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org/videos/187999945678495/


цитата

Online


21 марта 2020, 16:22
З 1971 року під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства було ухвалено 21 березня відзначати Міжнародний день лісів
 
Ліси безцінні: вони виробляють кисень, як фільтри очищують забруднене повітря, регулюють кругообіг води, знижують рівень шуму, поглинають пил та гази, захищають ґрунт від ерозії і регулюють температуру, відіграють ключову роль у боротьбі зі зміною клімату, вони також є будинком та джерелом засобів до існування для тварин і людей....
 


цитата

Online


01 апреля 2020, 11:59
Вітаємо!
 


цитата

Online


11 апреля 2020, 20:19
В УкраЇні в багатьох місцях горять ліси, луги і, навіть, рослинність боліт та заплав. Це не просто погано, а ДУЖЕ небезпечно. Особливо багато пожеж починаючи з 4 по 11 квітня. Гірше всього,   горить багато лісу в Чорнобильський зоні,дим вже "достає" столиці.
Основна причина загорання -  підпали, хтось підпалює траву із -за пустощів, хтось спеціально.
Основна мета цього повідомлення - застерегти людей від цього : сам нічого не пали і зупиняй інших!!!
 
Ліс горить години, росте 100 років!
  


цитата

Online


18 апреля 2020, 17:10
Вітає департамент екологіЇ
 
З ДНЕМ ДОВКІЛЛЯ!
 
Вже традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля, головна мета якого - підвищення рівня свідомості людей в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього природного середовища.
 
Щороку стан довкілля погіршується і просто замислюватись над тим, як цьому запобігти, вже немає часу. Потрібно переходити до рішучих дій.
 
Для того, щоб виправити ситуацію, яка склалася протягом багатьох років, треба прикласти чимало зусиль. І, перш за все, треба усвідомити, що піклування про довкілля - це не тільки суспільна задача, але й особиста відповідальність КОЖНОГО!
 
В цих умовах надважливою є щоденна робота людей, які обрали охорону навколишнього природного середовища справою свого життя, які працюють задля збереження довкілля та примноження природних багатств нашого регіону, нашої країни. Тож, зі святом вас, колеги!
 
В цей весняний день бажаємо всім наснаги та єдності у добрих справах, міцного здоров'я, процвітання та добробуту, мирного неба та чистого довкілля!

 цитата

Online


21 апреля 2020, 10:50
Михалыч
В УкраЇні в багатьох місцях горять ліси, луги і, навіть, рослинність боліт та заплав. Це не просто погано, а ДУЖЕ небезпечно. Особливо багато пожеж починаючи з 4 по 11 квітня. Гірше всього,   горить багато лісу в Чорнобильський зоні,дим вже "достає" столиці.
Основна причина загорання -  підпали, хтось підпалює траву із -за пустощів, хтось спеціально.
Основна мета цього повідомлення - застерегти людей від цього : сам нічого не пали і зупиняй інших!!!
 
Ліс горить години, росте 100 років!  

А рішення просте:
 

 


цитата

Online


22 апреля 2020, 12:45
Сьогодні, 22 квітня, відзначається Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day).
 
Свято було засновано на 63-й сесії Генасамблеї ООН у 2009 році (резолюцією № A/RES/63/278, співавторами якої виступили понад 50 держав-членів ООН). Цікаво що проголошення в резолюції цього Міжнародного дня є визнанням того, що Земля і її екосистеми є нашою домівкою, забезпечують людству життя! Ми всі - в одному човні!
Також у резолюції наголошується, що термін «Мати-Земля» загальноприйнятий у багатьох країнах.
Важливо, що в 2016 році святкування Дня Землі співпало з підписанням Паризької угоди по клімату, яка була прийнята 196 сторонами Рамкової конвенції ООН про зміну клімату 12 грудня 2015 року в Парижі. В рамках цієї угоди країни домовилися спільними зусиллями обмежити зростання глобальної середньої температури до показника менше 2 градусів, а з урахуванням серйозних наслідків, прагнути до показника 1,5 градуси...
Глобальні негативні зміни клімату, які відбулися через діяльність людини, і негативні наслідк,и ми бачимо вже, на жаль, зараз. Але в нас ще є шанс зберегти здоров*я планети, життя наше і майбутніх поколінь.
І це можливо.
І це просто!
І це по силам кожному: посадити дерево та доглядати за ним, прибирати за собою сміття, не використовувати пластик, хімікати, економити енергію, воду, тощо. Збережем планету разом!
 


цитата

Online


22 мая 2020, 12:08
22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття.

Щороку 22 травня людство відзначає Міжнарордний день збереження біологічного різноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2000 році на 55 сесії.
 
Головне завдання Міжнародного дня біорізноманіття – привернути увагу громадськості до проблеми безповоротного зникнення на землі багатьох представників флори та фауни.
 


цитата

Online


05 июня 2020, 11:21
5 червня - Всесвітный  день охорони навколишнього середовища
 

 


цитата

Online


07 июля 2020, 10:43
7 липня - День працівників природно-заповідноі справи.
 
Вітаємо причетних до заповідноЇ справи із святом !!!

 


цитата

Online


07 сентября 2020, 14:13
7 вересня 2020 року світ вперше відзначає екологічне свято – Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба.
Його встановлено Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 19 грудня 2019 року. Дата покликана звернути увагу на проблему збереження навколишнього середовища.
 цитата

Online


20 сентября 2020, 14:44
Экология прежде всего:
 
Funanhe Living Water Park, Chengdu, Sichuan, China
 
Парк живой воды, расположенный в городе Чэнду провинции Сычуань в Китае, считается первым в мире садом экологического образования. Основанный весной 1997 г., парк расположен напротив телебашни Сычуань, вдоль реки Фунан со свежей проточной водой. В этом красивом парке царит расслабляющая и тихая атмосфера юго-западного Китая, где посетители могут прогуляться и даже устроить пикник.
 
В этом удивительном саду с зелёными лужайками, красивыми цветами, травой и водяными колёсами, создающими особую атмосферу, легко вернуться в прежние времена, здесь обитает множество мелких птиц, рыб и разноцветных растений в прудах.
 
В рамках экологической тематики в парке установлены несколько устройств для очистки воды, таких как факультативный резервуар, анаэробный пруд, грядка для растений, а также инновационные экологические инфраструктуры.
 
Сочетание новых знаний, развлечений и заботы об окружающей среде во время посещения Living Water Park позволяет ощутить силу и красоту природы в этом живописном уголке Китая.
 

 

 

 

Больше фото этого парка смотрите на странице ВАШ САД в фейсбук ЗДЕСЬ:
 
https://www.facebook.com/vashsad/photos/pcb.3601702496521153/3601701069854629
 цитата

Online


23 сентября 2020, 12:04
У Києві в ботанічному саду імені Гришка вперше пройде екофестиваль "Earthmate", над створенням якого працювали куратори Kyiv Art Week, Brave! Factory і Гогольfest.
 
Захід відбудеться з 25 по 27 вересня.
 
На три дні ботсад збере разом екологічних візіонерів, музикантів, художників, архітекторів і дослідників.


цитата

Online


12 октября 2020, 20:50
Шановні учасники форуму  порталу ВАШ САД , а ВИ плануєте взяти участь в своєму місті чи селі в цій  корисній  АКЦІЇ, яка  пройде в ці вихідні в УкраЇни:

 


цитата

Online


25 октября 2020, 11:23
Михалыч

 

Із звіту організаторів акціЇ  - 17 жовтня висаджено всього більше 1,8 млн. дерев та кущів.
Це добре, але ... боюсь що ніхто і ніколи правдиво НЕ напише скільки із цієї кількості приживеться ( залишаться росте до НАСТУПНОЇ осені)


цитата

Online


Наверх
Страница: 1 2 3 4  5 

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 6, Зарегистрированных: 1
Михалыч  
Темы: 60, Сообщений: 70555, Пользователи: 18521
Приветствуем нового пользователя, Анастасия Черная
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Если вы решите посадить у себя полянку ВЕРЕСКОВ:
Полезное видео для любителей ВЕРЕСКОВ:
Смотрите НОВОЕ ВИДЕО на нашем канале YouTube!
Вже скоро в Києві
Хорошие примеры применения ОСОКИ в ландшафтном