Форумы Ландшафтная архитектура Проектирование Цвет в ландшафтном дизайне...
Быстрый переход
28 июля 2022, 12:24
Ось, що пишуть спеціалісти про роль КОЛЬОРУ В ЛАНДШАФТНОМУ ДИЗАЙНІ:
 
Колір є одним з найбільш важливих інструментів в ландшафтному дизайні. який вимагає грамотного використання і професіоналізму дизайнера, що працює над проектом. Головна функція кольору в дизайні полягає в тому, що він надає певне своєрідність ландшафту, підкреслює його унікальність і неповторність. Тому найчастіше колірна гамма обговорюється вже у фінальній частині обговорення проекту.
 
Колір створює в кінцевому варіанті проекту завершеність, надає пейзажу природність, допомагає виділити якусь певну частину в загальному сприйнятті території, привертає в сад комах і птахів, дарує власникам ділянки певний настрій, додає декоративність ландшафтної картині.
 
Існує безліч теорій з приводу сприйняття людиною певних кольорових гам, проте слід зазначити, що все-таки певну частку впливу на організм колір має.
 
Перш за все, це виражається у впливі на настрій і стан емоційного світовідчуття. Також багато вчених довели факт, що затверджує вплив кольору на здатність до праці і загальний стан здоров'я....."

 цитата

Offline


28 июля 2022, 12:26
Ландшафтний відділ компаніЇ ВАШ САД (Одеса) рекомендує:
 
Сад кольору неба
 
Блакитний, рожевий, пурпуровий… кольори сходу сонця, ясної погоди та мрії.
Квітучі рослини цих відтінків надають саду настрій загадковості та урочистості, вносять прохолоду та спокій у літній квітковий вальс.
 
Використовуйте цю кольорову гаму, щоб додати до свого прекрасного саду відтінки неба!
 

 

 

 

Більше фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД на фейсбук ТУТ :
https://www.facebook.com/vashsad/photos/pcb.5654138577944191/5654132594611456


цитата

Offline


10 января 2023, 00:14
В цій парковій композиції саме колір Дерену та Еріки роблять "картину" привабливою!
 


цитата

Offline


16 августа 2023, 11:56
Дуже гарно про жовтий/ золотистий колір в ландшафтному дизайні:
 
Жовтий колір у саду
 
Коли сяйво яскравого літнього сонця приглушується, і починається гра тіней, на авансцену виходять усі відтінки жовтого – ідеального кольору для саду у прохолодному кліматі та осінньої пори.
 
Палітра жовтих елементів для привнесення світла в сад не обмежується рослинами: забарвлена в жовтий колір стіна будинку, доріжки, плетені стільці, вазони та місця для відпочинку в сонячних відтінках додають світло та тепло в садовий простір.
 
Вибираючи відтінок і площу, на якій пануватиме жовтий, корисно знати, що яскраві рослини краще садити рядами або групувати в масиви для створення сонячних плям – згадайте, наскільки красиві поля соняшників чи кислотно-жовтих квіток ріпаку, або навіть густі розсипи кульбаб.
 
Ґрунтопокривні рослини можуть бути чудовим способом додати в сад яскравий колір і особливо корисними як маркер на краю доріжки. Їхнє золотисто-жовте листя – ідеальний вибір, воно відбиває багато світла і освітлюватиме доріжку до самого вечора.
 
Більшість людей вважають союз жовтого та синього класичною комбінацією, але фіолетовий також однаково доповнює та виділяє найкраще на контрасті з жовтим. Сад з відтінками жовтого завжди наповнений теплом та затишком, у будь-який сезон та погоду.
 

 

 

 
Більше   фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД на фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo?fbid=676667781155959&set=pcb.676668787822525


цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 4, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 76005, Пользователи: 18984
Приветствуем нового пользователя, elfelfff
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Коли краще викопати цибулинні , які вже
11. Соляна шахта Саліна Турда
Дерен Коуза - Cornus kousa невелике красиво квітуче невелике
Дуже гарно і досить рясно Дерен Коуза - Cornus kousa
«Календар квітування дерев, кущів та ліан, 2024»