Форумы Разное Литература Асортимент дерев,кущів та ліан для...
Быстрый переход
20 августа 2013, 13:13
Вийшов з друку гарний і потрібний посібник :  « Асортимент дерев,кущів та ліан для озеленення в Україні».  Робота авторського колективу, докторів наук Кузнецова С.І., Левона Ф.М., кандидата наук Пушкаря В.В. Приємно, що автори згадали у вступі до посібника  і моє  прізвище, як автора деяких фотографій в розділі «голонасінних».
В посібнику приведений асортимент ( біля 600 видів та культиварів) для озеленення по грунтово- кліматичних зонах України . У роботі подається характеристика екологічних та декоративних особливостей дерев і кущів та рекомендації їх використання в озелененні.


цитата

Offline


24 февраля 2019, 20:54
Михалыч
Вийшов з друку гарний і потрібний посібник :  « Асортимент дерев,кущів та ліан для озеленення в Україні».  Робота авторського колективу, докторів наук Кузнецова С.І., Левона Ф.М., кандидата наук Пушкаря В.В. Приємно, що автори згадали у вступі до посібника  і моє  прізвище, як автора деяких фотографій в розділі «голонасінних».
В посібнику приведений асортимент ( біля 600 видів та культиварів) для озеленення по грунтово- кліматичних зонах України . У роботі подається характеристика екологічних та декоративних особливостей дерев і кущів та рекомендації їх використання в озелененні.

Посібник ЩЕ можна придбати в його авторів.


цитата

Offline


03 марта 2020, 12:24
Мені також цікаво, підскажіть.

цитата

Offline


23 мая 2021, 22:22
В 2021 році вийшов з друку ОНОВЛЕНИЙ  посібник :  « Асортимент дерев,кущів та ліан для озеленення в Україні».  
 


цитата

Offline


03 сентября 2023, 17:35
Доброго дня! Як можна придбати книгу 2013 року? Вийшов з друку гарний і потр  « Асортимент дерев, кущів і ліан для озеленення в Україні

цитата

Offline


03 сентября 2023, 23:18
Наталья247
Доброго дня! Як можна придбати книгу 2013 року? Вийшов з друку гарний і потр  « Асортимент дерев, кущів і ліан для озеленення в Україні

Вітаємо на форумі порталу ВАШ САД! Приємного і продуктивного спілкування!
 
Щодо книги. Краще придбати вже новішу книгу 2021 року. Ця книга майже дублює випуск  2013 року , але зміст розширенний і в ній  є  ОНОВЛЕНИЙ асортимент дерев, кущів і ліан для озеленення в Україні (значно доповнений).
 
Втім , якщо Ви дійсно хочете придбати книгу 2013 року, напишіть мені в особисте повідомлення.


цитата

Offline


09 декабря 2023, 17:02
Добрий день! Допоможіть придбати книгу "Асортимент дерев, кущів та ліан для ландшафтного будівництва України"/ С.І. Кузнецов, А.І. Кушнір, Ф.М. Левон, В.В. Пушкар, О.А. Суханова, М.С. Кузнецова, Б.В. Гончаренко. – К.: ЦП «КОМПРИНТ», 2020. – 321 с. Якщо можна, поділіться інформацією з приводу мого питанння на пошту lgadnepr@i.ua">olgadnepr@i.ua
З повагою, Ольга Мильнікова


цитата

Offline


09 декабря 2023, 17:11
Чомусь невріно відображається пошта в повідомленні, якщо можна, будь ласка, на Вайбер. 0950717764 ДЯКУЮ))))))

цитата

Offline


09 декабря 2023, 19:35
Ольга
Чомусь невріно відображається пошта в повідомленні, якщо можна, будь ласка, на Вайбер. 0950717764 ДЯКУЮ))))))

Модератор форуму відписався Вам на вказаний вайбер. Повідомлення отримали?


цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 3, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75778, Пользователи: 18965
Приветствуем нового пользователя, Todorovskiy
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
В цьому році в кінці БЕРЕЗНЯ, а саме 31 березня,  
Чудові весняні фото у фотопідбірці від компанії ВАШ
Для натхненння створення  саду своєї мрій.
Хтось із професіоналів - виноградарів може
Один із найлегших варіантів формування БОНСАЙ.