Форумы Все о комнатных растениях и цветах Орхидеи Первая орхидея!ей у меня не очень...
Быстрый переход
14 мая 2012, 23:54
Всем привет! завела себе орхидейку, купила цветущее растение 4 дня назад, на плодоножке еще было много бутончиков но они завяли и опали,на листике обнаружила пятно, и на счет корней не уверена... Подскажите как мне ей угодить! вот такая у меня красавица
это корешки такие
листочек
опавшие бутончики(((


цитата

Offline


15 мая 2012, 10:11
Те, що бутони відпали - це звичайна реакція на зміну місця, тому з цього приводу хвилюватись не потрібно. А от на листочку, здається, опік, швидше за все отриманий ще в магазині, але пам'ятайте, що не можна виставляти рослину на прямі сонячні промені! З ним нічого не можливо зробити. З коренями я ніяких проблем не бачу-здорові, жирненькі, але я вважаю, що потрібно пересадити: їм тісно в цьому горшечку, тому, коли орхідейка відцвіте, купіть такий же горщик, але на розмір більший і пересадіть. Ось є гарна стаття, як це правильно зробити http://www.vashsad.ua/plants/room_plants/orchids/care/show/8099/


цитата

Offline


15 мая 2012, 11:16
Оленка, спасибо большое вы меня успокоилиYes буду ждать когда отцветет и пересажу.

цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 4, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75933, Пользователи: 18980
Приветствуем нового пользователя, connoisseur
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Київ першотравневий
Крім красивого і рясного квітування, квіти цього куща
В продаж надійшли ЦІ чудові , ароматні кущі
Літня аромотерапія: Філадельфус/чубушник або садовий
В цьому році Спірея Вангутта/ Ван -Гутта - Spiraea ?