Форумы Всё о садовых растениях и цветах Общая тема что не хватает магнолии...
Быстрый переход
06 ноября 2011, 12:22
я купила магнолию суланжа александрийская 3 года назад. видимо место неудачное, что-то с почвой не так. вообщем она у меня 2 года поцвела и 2 года болеет, у нее листья по краям коричневеют и сохнут и опадают бутоны не завязываются и даже часть веточек отмерла, пришлось делать обрезку. искала на сайтах причину не нашла. вот я решила ее пересадить, но часть корней повредила, приживется ли.? может ей кислотность высокая была или грибковое что-то, хотя говорят они не болеют.?очень дорогая жалко если пропадет может кто даст совет как ее можно реанимировать. саженец был в кадке ростом 1,60, сейчас 1,40 идумаю еще после пересадки нужно обрезать на половину?

цитата

Offline


06 ноября 2011, 22:34
vikusik_27
я купила магнолию суланжа александрийская 3 года назад. видимо место неудачное, что-то с почвой не так. ...

Опишите где посадили:  сколько часов в июле -августе растение освещается солнцем, какая почва, какая ее кислотность(Рн), как часто поливали, чем и сколько раз делали подкормки, какие растения растут рядом и расстояние до них ?
 
После ответов на эти вопросы, можно будет что-то и подсказать, а иначе ...Not so  


цитата

Offline


15 ноября 2011, 00:24
Михалыч
vikusik_27
я купила магнолию суланжа александрийская 3 года назад. видимо место неудачное, что-то с почвой не так. ...

Опишите где посадили:  сколько часов в июле -августе растение освещается солнцем, какая почва, какая ее кислотность(Рн), как часто поливали, чем и сколько раз делали подкормки, какие растения растут рядом и расстояние до них ?
 
После ответов на эти вопросы, можно будет что-то и подсказать, а иначе ...Not so  
Вы спрашиваете: какие растения растут рядом и расстояние до них ? Значит с какими-то расстениями магнолия не уживается?


цитата

Offline


02 июня 2022, 13:30
Добрий день, шановні формучани.
Не зважаючи на важкі часи, дивимося у майбутнє з надією, а значить, і займаємося садом)
 
В мене виникло питання по магнолії. 3 роки тому привезли мені з Ніцци насіння магнолії (сорт невідомий), і вдалося його проростити. Зараз у горщиках в мене 2 рослини. Одна з самого початку була слабіша, і так воно й тягнеться. Пересаджувала одночасно, поливаю однаково, стоять поруч. Але одна міцна й здорова, інша на ладан диха. Погано росте, листя по краям темніє і сохне, наче вогнем опалене. Не знаю, чим їй допомогти.
Це перше питання - врятуйте порадою, будь ласка Well
 
І друге, взагалі-то планувалося їх висадити у грунт. Рослинам майже 3 роки, но поки це 1 пагон, який при корінні вже починає трішки деревеніти, розгалужень поки нема, міцна рослина біля 50 см, хвора біля 30.
у Франції насіння зібрали під величезним деревом у парку, яке 2 людини ледь могли обхопити(а може їй років 200, хто зна))) Питання - чи приживеться вона у нашому кліматі (північ України)? Не хочеться вбити, але хочеться краси і цвітіння у саду.
 
Як ви гадаєте, мучити далі у горщиках вдома, чи є шанс, що перезимують? Як краще адаптацію перед висадкою в грунт робити? Садовод з мене слабенький, початкового рівня.
Последний раз редактировалось,02 июня 2022г.     13:31


цитата

Offline


02 июня 2022, 20:27
LiuSha
В мене виникло питання по магнолії.
..... Питання - чи приживеться вона у нашому кліматі (північ України)? Не хочеться вбити, але хочеться краси і цвітіння у саду.
 
Як ви гадаєте, мучити далі у горщиках вдома, чи є шанс, що перезимують? Як краще адаптацію перед висадкою в грунт робити? .....

 
Приємно, що цікавитесь вирощуванням магноліЇ!
 
Нажаль, так відразу і однозначно відповісти на Ваші питання неможливо.
Пока перші питання до Вас:
1. Який ВИД магноліЇ? ( якщо не знаєте, то хоча б скажіть - магнолія вічнозелена чи листопадна?)
2. Уточніть регіон півночі України ( яка область, район)?
 


цитата

Offline


02 июня 2022, 23:51
Михалыч
LiuSha
В мене виникло питання по магнолії.
..... Питання - чи приживеться вона у нашому кліматі (північ України)? Не хочеться вбити, але хочеться краси і цвітіння у саду.
 
Як ви гадаєте, мучити далі у горщиках вдома, чи є шанс, що перезимують? Як краще адаптацію перед висадкою в грунт робити? .....

 
Приємно, що цікавитесь вирощуванням магноліЇ!
 
Нажаль, так відразу і однозначно відповісти на Ваші питання неможливо.
Пока перші питання до Вас:
1. Який ВИД магноліЇ? ( якщо не знаєте, то хоча б скажіть - магнолія вічнозелена чи листопадна?)
2. Уточніть регіон півночі України ( яка область, район)?
 

 
1. Якби ж я знала )) Але у жовтні вона була собі така весела і зелена в парку;
у вазонах в будинку не скидувала листочки
2. Суми


цитата

Offline


03 июня 2022, 00:05
LiuSha

1. Якби ж я знала )) Але у жовтні вона була собі така весела і зелена в парку;
у вазонах в будинку не скидувала листочки
2. Суми

Дякую за оперативну відповідь? Ви фото  своЇх МАГНОЛІЙ  можете тут розмістити?
А може є фото цієї рослини із Ніцци, із якої зібрані насіння?


цитата

Offline


03 июня 2022, 17:10
Це вона, гігантська.
Не вдається вставити файл, можливо завеликий

 
спробую посиланням:

 
якщо не відкриється, значить анонімайзер потрібен, бо там сайт.ru -  а я інших не знаю для обміну файлами.
Має збільшуваться при натисканні фото


цитата

Offline


03 июня 2022, 17:35
а це мої
вже втретє намагаюся додати фото)) спасітє-памагітє врятувати й виходити не нещастя
 

Последний раз редактировалось,03 июня 2022г.     17:37


цитата

Offline


03 июня 2022, 21:36
LiuSha
а це мої
 
 

Дякую за фото.
 
На ваших фото,  на мою думку -  
Магнолія вічнозелена великоквіткова   - Magnolia grandiflora  
 
Для клімату більшості регіонів УкраЇни НЕ підходить для вирощування у відкритому грунті( недостатня зимостійкість) , не просто її утримувати і в зимових садах ( великі розміри та  потрібно витримувати температурний режим у приміщенні)
Детально про цю  МАГНОЛІЮ можна прочитати  ТУТ:
 
https://procvetok.com/ru/articles/vechnozelenaya-magnoliya-krupnocvetkovaya-vyrashhivanie/
 
Що можно  порадити, щодо Ваших Магнолій.
Нажаль не багато - пересадити "хилу" магнолію  в  нову грунтосуміш, яку рекомендують у названній статті, в контейнері обовязково має бути гарний дренаж
Якщо  ми визначились як називається Ваша Магнолія, то в інтернеті Ви найдете ще "море" порад щодо ЇЇ вирощування.
 



цитата

Offline


03 июня 2022, 23:40
Дякую!
обов'язково ознайомлюся із статтею.
 
І ще питання не по темі (можете перенаправити на потрібну) - гімалайського маку в Україні не дістати?


цитата

Offline


04 июня 2022, 00:03
LiuSha

І ще питання не по темі (можете перенаправити на потрібну) - гімалайського маку в Україні не дістати?

В фейсбук є цікава група по продажах рослин - " Зелена альтанка".
Там мають Вам підказати.
Дивіться за посиланням:
 
https://www.facebook.com/groups/161475697645226


цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 5, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75778, Пользователи: 18966
Приветствуем нового пользователя, Литвинка
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
В цьому році в кінці БЕРЕЗНЯ, а саме 31 березня,  
Чудові весняні фото у фотопідбірці від компанії ВАШ
Для натхненння створення  саду своєї мрій.
Хтось із професіоналів - виноградарів може
Один із найлегших варіантів формування БОНСАЙ.