Форумы Все о комнатных растениях и цветах Общая тема Какие растения посоветуете завести?:)...
Страница: 1 2 3 4  5 
Быстрый переход
12 августа 2023, 00:06
Досить наглядні і інформативні  фото для тих , хто лише розпочинає перші кроки в роботі з  кімнатними рослинами!
 

 

 


цитата

Offline


15 августа 2023, 12:28
Садові центри ВАШ САД запрошують на нову колекцію ДЕКОРАТИВНО -ЛИСТЯНИХ КІМНАТНИХ РОСЛИН:
 
Колекція Інтер'єрних рослин Садових центрів ВАШ САД!
 
Стрункі Юкки, розкішні Драцени з яскравим листям, великі Фікуси і Монстери, розлогі Хрізалідокарпуси – обширна колекція добірних рослин для осіннього оновлення інтер'єрів та створення зелених куточків вже в наших теплицях!
 
Запрошуємо всіх у світ тропічних рослин Садових центрів ВАШ САД! Працюємо щодня з 9.00 до 19.00 без вихідних.

 
Французький бульвар, 85
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
Пантелеймонівська, 25
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

 

 

Більше   фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД на фейсбук ТУТ:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=676070377882366&set=pcb.676071884548882
 


цитата

Offline


26 октября 2023, 17:45
Гарні поради для новачків, які бажають зробити "зелений куточок" в інтерєрі:  :
 
Як озеленити інтерєр без особливих зусиль
 
Рослини вдома чи в офісі можуть заспокоювати та забезпечувати відчуття комфорту, а догляд за ними може покращувати відчуття захищеності у людей з тривогою та депресією. Дослідження доводять позитивний вплив рослин в інтерєрі на увагу та концентрацію, а також продуктивність та креативність.
 
Однак побутує міф, що рослини – це складно і відповідально, і щоб розвінчати це твердження й довести, що вазони – це стильно й легко навіть для активної людини, яка вдома лише спить, достатньо провести експеримент: у вихідні поїдьте за місто та погуляйте на лоні природи.  Ймовірно, нервозність та недосип замінять спокій та легкість, ніби відпочивали не один день, а тривалий час. Це і є вплив природи на нас.
 
Диджиталізація та урбанізація віддаляють жителів великих міст від природи, однак кожен з нас може підтримати цей звязок, озеленивши власні домівки та офіси.
 
Щоб мати таку "віддушину" завжди поруч, облаштуйте вдома чи в офісі зелений куточок. По-перше, підберіть рослини відповідно інтерєру, це буде естетично виглядати. По-друге, це додаткова мотивація вставати під час перерви, підходити до рослини, приділяти їй увагу, роздивлятися листя та відпочивати очима від компютера.
 
Для офісу підійдуть сукуленти, однак не забувайте, що вони також потребують освітлення, інакше тягнутимуться у бік вікна, тож прикрасьте ними підвіконня, а не стіл з комп?ютером. Це міф, що сукуленти забирають на себе погану енергетику від техніки, насправді вони гинуть біля компютерів через брак світла.
 
Обираючи рослину в інтерєр, опирайтесь на декілька критеріїв:
 
Стиль інтерєру та квадратура приміщення. Наприклад, класична зелена монстера швидко росте і займає чимало місця, тож не підійде маленьким приміщенням. У такому разі можна розглянути варіант підвісних рослин, як епіпремнум енджой або сингоніум. Якщо квадратура дозволяє, то можна в куток поставити велику монстеру, а поруч – маленьке бра для підсвічування вазона, це виглядає ефектно.
 
Ваші вподобання. Важливо, щоб вам подобались рослини, якими прикрашаєте свій дім, також добре подивитися в Pinterest референси оформлення інтерєру з вазонами, щоб зрозуміти, що саме вам до душі.
 
Догляд за рослинами. Можна поєднувати рослини різних кольорів, розмірів та фактур, але старайтесь ставити поруч рослини, які мають подібні умови догляду, це допоможе не пропустити полив.
 
Прості та складні рослини:
Навколо домашніх рослин не треба бігати 24/7, тож не бійтесь відповідальності чи складнощів у догляді. Щоб почати свої стосунки з домашніми вазонами, слід правильно обрати першу рослину, адже умовно вони діляться на "прості" та "складні" у догляді.
 
На роль першої рослини підійдуть:
 
Епіпремнум енджой з біло-зеленим листям. Вимагає елементарного догляду: достатнього поливу і сонця. Тож можна поставити на підвіконня і час від часу перевіряти вологість ґрунту, щоб не пропустити полив. Рослина легко впишеться в будь-який інтерєр, тому що має нейтральні кольори і може не тільки стояти, а й підвішуватись на стелю, балкон чи ґанок. Також він пасуватиме робочому місцю. Але важливо, щоб на стіл потрапляло сонячне проміння.
 
Філодендрони та ліани також потребують лише світла та води. У теплий сезон потрібно підгодовувати кілька разів на місяць добривами, які продаються у спеціалізованих магазинах. Їхня перевага – яскравість та фактурність листя. Наприклад, філодендрон пінк принцес має лопате рожево-біло-зелене листя, а рінг оф фаєр за формою схожий на великі дубові листки зелено-карамельного кольору. Також є просто зелені, салатові або навіть види з листям в смужку. Тобто можна обрати будь-який, що підходить саме вашому інтерєру.
 
Монстера нині на піку популярності. Ви могли її зустрічати на естетичних фото з Pinterest, де велике мясисте листя прикрашає куток кімнати. Новачкам Тетяна радить почати з класичної зеленої монстери, яка невибаглива у догляді й швидко росте. Наступним рівнем може стати монстера варієгатна, що має біло-зелене рябе листя.
 
Однак є рослини, які потребують досвідчених господарів. Тож для першого досвіду точно не підійдуть:

 
Фікус лірата. Зайвий протяг або надлишок води – рослина скидає листя. Тож для такого вазона слід уважно обирати умови розташування та ретельно слідкувати за поливом. Якщо вам подобаються фікуси, але ви – новачок, оберіть еластік (з лапатим зеленим листям) або бенджаміна (кущ з дрібним листям).

Деякі види антуріумів.
Звичайний квітучий антуріум – простий у догляді, тож може підійти для першого досвіду. Але сортові види потребують 70-80-відсоткової вологості, специфічних умов вирощування та додаткового освітлення. Тобто якщо взимку у квартирі 30% вологості, то як мінімум – листя буде сохнути та відпадати, як максимум – рослина загине.
 
Ботанічні тренди
 
Тренди на рослини не такі швидкоплинні, як на одяг. Однак, часи пандемії та ізоляції відчутно змінили відносини людей з рослинами: перебуваючи більшу частину часу вдома, люди почали звертати увагу на рослини. І це не просто – поставили вазон на підвіконня і забули, ні, зараз люди цікавляться додатковим освітленням, експериментують з вирощуванням рослин у мохові та практикують ґнотовий полив (зволоження ґрунту за допомогою спеціального шнура).
 
Сьогодні серед трендових рослин:
 
Антуріуми, особливо з фактурним листям, а не квітучі.
Монстери, підкупають невибагливістю у догляді та естетичним виглядом.
Бегонія, яку раніше вважали "бабусиною квіткою", поступово повертає прихильність. Найбільше нині цінують бегонію макулату, листя якої прикрашені білими горошинками, амфіоксус із рожевими плямками та шипасту меланобулата.
Філодендрони. Їхніх сортів настільки багато, що, здається, вони ніколи не вийдуть з моди через варіативність.
 
Ліани та будь-які висячі рослини. Ними можна прикрасити стіни або підвісити до стелі. Перевага ліан – можливість самостійно вибудувати напрям їхнього росту. Однак все ж більш природній — ріст знизу догори. Адже ліани звикли плестись вверх по дереву або іншим рослинам. У такому разі розмір їхнього листя стає більше, а рослина виглядає здоровіше та пишніше.
 
Попри легкість у догляді, з моди не виходять сингоніуми. Також у тренд повертаються настільні флораріуми – домашні мініоранжереї у скляних контейнерах, наприклад акваріумах. Такі можна створити власноруч: на дно покладіть трошки моху та посадіть бегонію або дорогоцінні орхідеї.

Хочу рослину, але з чого почати?

 
Купуйте рослини у спеціалізованих крамницях, а не у супермаркетах або магазинах будматеріалів, найчастіше вдома у них буде тривала складна адаптація – або рослина буде скидати листя, або коріння почне хворіти.
 
Придбали – пересадіть. Це міф, що слід чекати два тижні, перш ніж пересадити рослину. У будь-якому випадку пересаджування – стрес для неї, але якщо зробити це в перші дні, можна перевірити коріння, стан рослини та ґрунту. Виключенням є тільки рослини з ніжним корінням, як бегонії. Їх можна пересадити пізніше, якщо ґрунт не перелитий водою.
 
Відправте рослину на карантин. Протягом 2-3 тижнів нова квітка має побути в ізоляції від інших, щоб у разі наявності шкідника чи хвороби не заразити їх.
Забезпечте гарне освітлення, а в холодний період – тепло, уникайте прямих променів сонця. Якщо вікна виходять на південь, то наклейте на них сонцевідбивну плівку або встановіть ролети, жалюзі. Також рослини люблять тепло, тож переносить їх в теплу кімнату під час холодів. І щоб не витрачати багато часу на перевірку стану квітів, зробіть графік догляду. Наприклад, виділіть трошки часу – два дні на тиждень, щоб полити, підгодувати чи протерти листя рослини.
 
Джерело: https: // life. liga. net
 


 

 


цитата

Offline


11 ноября 2023, 12:01
Після придбання рослин завжди виникає питання - ЯК їх краще розмістити?  Компанія ВАШ САД пропонує велику кількість варіантів розміщення кімнатних рослин в оселі:
 
Зелені куточки здоров'я в оселі
 
Досвідчені квітникарі знають, наскільки кімнатні рослини корисні для здоров'я та гарного життєвого тонусу. З настанням зими саме вони піднімають настрій, допомагають зберігати чистоту повітря та створюють у будинку центр тяжіння всієї родини.
 
Кімнатні рослини не тільки підтримують у зимовий час наш зв'язок з природою, вони приносять красу та гармонію в закриті приміщення, створюючи особливий цілющий мікроклімат, що особливо важливо в період інфекційних захворювань та зниженого імунітету.
 
Створити в будинку затишний зелений простір, де можна відпочити і набратися сил, поринути в розслаблений стан і отримати порцію цілющого кисню зовсім нескладно.
 
У Садових центрах ВАШ САД Ви знайдете безліч красивих та корисних рослин, які дозволять облаштувати вдома справжній оазис! А як це зробити? Ідеї зелених куточків здоров'я у домі – для Вас!
 

 

 

 
Більше фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД у фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo?fbid=725319386290798&set=pcb.725319836290753
 


цитата

Offline


21 ноября 2023, 11:29
Вартий уваги любителів КІМНАТНИХ РОСЛИН:
 
Ажурний Хрізалідокарпус – центр тяжіння красивих інтер'єрів!
 
Тропічний рай, який створює своєю присутністю в приміщеннях витончений Хрізалідокарпус від компанії ВАШ САД, люблять і дорослі, і діти. Ця очеретяна пальма відрізняється пишною кроною, і в кімнатних умовах може досягати висоти до 2м, а під її довгим листям завжди затишно розташуватися з цікавою книгою та чашкою ароматного чаю.
 
Хризалідокарпус – відмінний фільтр та зволожувач повітря, рослина здатна ефективно очищати повітря від шкідливих домішок та полегшувати носове дихання в зимовий час, що дуже актуально в період вірусних захворювань та зниженого імунітету. Хризалідокарпус досить легко вирощувати: яскраве освітлення з притіненням від сонячних променів, відсутність протягів і регулярний акуратний полив з періодичними підживленнями досить швидко дозволять сформувати дивовижної краси розлогу і ажурну крону, яка стане головною прикрасою інтер'єру.
 
А Ви вже створили у будинку райський тропічний куточок? Розкішні Хрізалідокарпуси від компанії ВАШ САД вже готові стати частиною Вашого затишного інтер'єру!
 
Французький бульвар, 85
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
Пантелеймонівська, 25
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

 

Більше фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД у фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo?fbid=731375689018501&set=pcb.731376069018463


цитата

Offline


01 декабря 2023, 00:10
Корисно для початківців
 

 


цитата

Offline


07 февраля 2024, 20:53
Не знаєте , які рослини підійдуть для вашого інтерєру?
Спеціалісти ВАШ САД допоможуть Вам в цьому.
 

Швидке озеленення інтер'єру: підбираємо рослини!
 
Весняне оновлення інтер'єрів вже почалося, і кімнатні рослини нового сезону заселяють наші оселі та радують весняною свіжістю. Як швидко скласти композицію з невибагливих рослин для прикраси приміщень?
 
З декоративно-листяних кімнатних рослин фаворитами є Сансевієрії: вони завжди дуже популярні та використовуються для озеленення не лише приватних інтер'єрів, а й офісів.
 
Ноліна, Фікуси Еластика та Бенджаміна чудово виглядають як в одиночному розміщенні, так і утворюють ефектні композиції зі Спатифіллумами, а Пеперомії та Традесканції складають гармонійний союз із Юккамі та Драценами.
 
При виборі кількох квіткових вазонів одного кольору та форми з колекції ВАШ САД, композиція з Фікуса Бенджаміна, Драцени та Кротона однакової висоти виглядатиме в них винятково ефектно.
 

Фахівці Садових центрів ВАШ САД завжди готові прийти на допомогу, підібрати найкращі рослини та проконсультувати Вас про правильний догляд. Прикрашайте свої інтер'єри найкращими рослинами до нової весни!
 

Французький бульвар, 85
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
Пантелеймонівська, 25
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

 

Більше  фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД у фейсбук ТУТ: https://www.facebook.com/photo?fbid=777403391082397&set=pcb.777404004415669


цитата

Offline


25 марта 2024, 12:29
Приходьте оглянути нову поставку КІМНАТНИХ РОСЛИН і співробітники садових центрів допоможуть Вам з вибором з урахуванням Ваших побажань та  конкретних умов утримання рослин  !
 

Нове надходження кімнатних рослин у Садових центрах ВАШ САД!
 
Приїхала велика колекція Кактусів та Сукулентів – безліч цікавих та рідкісних новинок! Розкішні Орхідеї, Інтер'єрні Драцени, Фікуси, яскраві декоративно-листяні та квітучі рослини!
 
Запрошуємо всіх на нове надходження кімнатних рослин у Садові центри ВАШ САД!
 
Французький бульвар, 85
 
ТЦ Суворовський, Новомиколаївська дорога,1
 
Пантелеймонівська, 25
 
0 800 306 307 (дзвінки безкоштовно)
 

 

 

 

Більше  фото по темі повідомлення дивіться на сторінці ВАШ САД у фейсбук ТУТ:https://www.facebook.com/photo/?fbid=805516028271133&set=pcb.805516958271040
 


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1 2 3 4  5 

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 4, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 76246, Пользователи: 18997
Приветствуем нового пользователя, Gena1907
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Як гарно квіти в контейнері доповнили квітник!
Що таке ШІ ( штучний інтелект) можна прочитати ТУТ:
Як легко ШІ ( штучний інтелект) може ввести людей в
Чи корисним було ЦЕ відео для Вас?
Нагадуємо за корисне відео на каналі ВАШ САД: