Страница: 1   ... 11 12 13 14  15  16 17 18 19 ...   29
Быстрый переход
13 февраля 2011, 10:31
Так, кліщі - то неприємності. Але я ось уже другий тиждень спостерігаю за своїми гіппами, зефірами, та ін. амарилісовими і поки ніяких тварин не бачу. тьху-тьху-тьху. В душі надіюсь що вже навіки розпрощалась з ними.
На рахунок препаратів. Неорона взагалы неможливо дістати,  я оббігала в Києві магазини, ніде не бачила. Санмайт заказувала в якомусь інтернет-магазині, по пошті присилали, взагалі то він трапляєтсья в вільному продажі в магазинах.
В Вас на фіалках може бути цикламеновий кліщик,  або який інший. Ви зареєструйтесь http://www.senpolia.org.ua/forum/viewforum.php?f=48 тут,  знайдете по своїх фіаках багато корисної інформації, в тому числі й про кліщі.
Про кліщів-хижаків чула й читала. Непогано, але де їх взяти? мені не було часу ганяти шукатии їх, треба було рятувати гіппи,  отож вдалась до хімії. При нагоді, куплю.


цитата

Offline


13 февраля 2011, 22:26
Ні, в мене був саме оранжерейний, і ось як я визначила:
 
http://www.senpolia.ru/info/pests/tarsonemidae-ticks/
Отличить данные виды друг от друга без хорошего микроскопа довольно трудно. У цикламенового клеща на лапках коготки есть, а у оранжерейного прозрачного клеща коготков практически нет. Один имеет размер до 0.3мм, а другой до 0.2мм. Один клещ, чуть удлиненнее, другого. Важно то, что картина поражения сходная, и меры борьбы с данными паразитами идентичные.
 
За рахунок того, що в цикламенового є кігти, то він їми чіпляється та живе зазвичай на нижній стороні листка. А в мене жили ці паразити тільки не верхній стороні листків і зовсім без кігтів. Погано те, що вони можуть впадати в "спячку" та спати так до 5 років. Тому зроблю як ви, закажу через інет санмайт, а якщо вдасться, то і неорон та проведу ще декілька обробок для профілактики. Також страшно те, що цей кліщ і гіпи полюбляє. Так що мені є за що переживати.
 
За сайт велике дякую, дуже цікавий, мені сподобався.
 
А ось інформація для тих, хто має безлімітний інет а також хоче спробувати розмножити гіпи діленням цибулини, бо почитати це одне, а от побачити....Хто не розуміє англійску, не біда, досить зрозуміло і без слів
http://www.youtube.com/watch?v=WEMS7M135dM&feature=related
 
А це для тих, хто хоче спробувати розмножування семенами
http://www.youtube.com/watch?v=DZMV734U54k&feature=related
 
А це розмір гіпа, до якого ми повинні прагнути при вирощуванні нашої селекції
http://www.youtube.com/watch?v=vfs4Pz3GqJQ&feature=related
 
Я думаю, що слово амаріліс вас не збентаежило, оскільки за кордоном це як історична назва. Іноземці не розділяють так як ми, та не роблять наголос що не слід плутати амаріліс з гіпеаструмом


цитата

Offline


15 февраля 2011, 17:27
Natatella
... На даний час маю 11 сортів гіпиків...

Надіюсь Ви покажете нам фото своїх улюбленців.Yes


цитата

Offline


15 февраля 2011, 23:50
Мій Торонто без пильників. Цвіте уже 2 тижні

 


цитата

Offline


16 февраля 2011, 00:03
А це Різдвяний Подарунок

 
Леди Джейн

 



цитата

Offline


16 февраля 2011, 10:17
Краса!!!Not precisely А гіацинти які!!!! Heart
Скажіть будь ласка, а яка в Вас температурпа в помешканні? Це теж грає важливу роль в продовженні цвітіння. Чим прохолодніше - тим довше цвітуть.


цитата

Offline


16 февраля 2011, 22:05
Температура в мене десь 20-22*С. Однак всі квітки стоять на підвіконнях, де постійно трохи привідкривається вікно, ну щоб свіже повітря було. Тому на підвіконні я так думаю температура десь 15*С та ще й протяг постійно є. Так що їм там точно не спекотно. Едине, що мене не влаштовує, так це недостатня кількість світла. Ну так в нас вікна розташовані в квартирі...
А для гіпів, як я помітила з власного досвіду, необхідно досить багато світла. При недостатній кількості квітки виходять з деформованими пелюстками. В нас в квартирі є тільки одне вікно, де світла більш менш хватає, тому тільки  но стріла досягає 5-10 см, я їх всіх на оте чарівне вікно і переставляю. Так що кухня в мене вся в квітках. Ще на підході нова порція гіацинтів та тюльпани. Думаю, що якраз на 8 березня встигнуть розквітнути.


цитата

Offline


23 февраля 2011, 10:51
Подскажите пожалуйста,как правильно ухаживать за гиппеаструмом,чтобы получить в дальнейшем его цветение.Назаказывала много этих цветов,и столкнулась с проблемой.Первый раз как высадила зацвели,а теперь даже после периода покоя гонит только листья а цветка нету. Очень расстроена,подскажите пожалуйста!!!

цитата

Offline


23 февраля 2011, 21:51
Я думаю если Вы почитаете тему с начала - найдете массу полезных советов ;) Не поленитесь прочесть!

цитата

Offline


24 февраля 2011, 08:03
Добрый день. Хочу поделиться совсем неожиданным для меня методом выращивания гиппов. Зацвелаа у меня Минерва еще в январе, вторая стрела. Я ее срезала со временем, где то через дней 10 после того как цветы распустились. Подарила цветок бабушке. Бабушка поставила его в воду (в вазу). Так он стоял у нее недели три, цвел потихоньку, потом начал подсыхать. Приежжаю раз, смотрю а у бабушки в вазе стоит еще эта несчастная стрелка, с засохшими цветами, а под цветами образовались довольно крупные семенные коробочки!!! Как она запылилась, понятия не имею. Видимо как то сама по себе, вследствие передвижения цветка. Вобщем я вытянула стрелку ,она совсем сгнила в воде, но остался довольно твердый узелек к которому крепились цветки. Я забрала домой, поставила в стакан с удобрением (жидким) и жду. Коробочки продолжают созревать, остатки стрелки не сгнивают, я периодически промываю "донце" и меняю воду. Имею надежду, что семена все же созреют, тогда я их посажу. судите сами.
вот такая минерва.


цитата

Offline


26 февраля 2011, 16:12
ОйIt is surprised, кудись зник мій аватарTears. Попередній меседж від мене

цитата

Offline


26 февраля 2011, 16:51
Не розумію, куди постійно зникає мій аватар??????????
 
У Міли стопроцента Мінерва.
 
Характерною ознакою Мінерви є те, що кінці білих смуг закінчуються зазвичай 5-ма тоненькими смужками. На інших видах цього нема


цитата

Offline


05 марта 2011, 16:14
''Papilio Butterfly''


цитата

Offline


12 марта 2011, 10:35
этот сорт -мечта всей моей жизни!!!!!!!!!!!!!

цитата

Offline


12 марта 2011, 12:38
Помогите, пожалуйста, определить сорт подаренного гиппеаструма. Как вы их различаете среди красных? Фото не получается очень четким, но могу сказать, что на красном фоне выделяются темные прожилки и темное горло.

цитата

Offline


14 марта 2011, 10:14
Афродита.

цитата

Offline


14 марта 2011, 14:10
Так никто ничего не скажет? Вот еще фото:
 


цитата

Offline


17 марта 2011, 18:12
сорт "Мамбо"


цитата

Offline


18 марта 2011, 00:25
Простите, не та фотка

цитата

Offline


18 марта 2011, 00:33
Простите азира,  добрый вечер. У меня нет таких цветов, но есть такой вопрос.А почему именно в тему о Гиппеаструмах у Вас же Орхидеи?!Или я что-то не правильно поняла.

цитата

Offline


Наверх
Страница: 1   ... 11 12 13 14  15  16 17 18 19 ...   29

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 4, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75777, Пользователи: 18965
Приветствуем нового пользователя, Todorovskiy
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Чудові весняні фото у фотопідбірці від компанії ВАШ
Для натхненння створення  саду своєї мрій.
Хтось із професіоналів - виноградарів може
Один із найлегших варіантів формування БОНСАЙ.
Корисне відео для любителів БОНСАЙ: