Страница: 1   ... 7 8 9 10  11  12 13 14 15 ...   29
Быстрый переход
26 ноября 2010, 14:56
Свої фото завжди стискую, роблю малесенькими, легкими, обрізаю зайві краї, бо інакше просто сайт не пускає, не загружає.
Стосовно Червного павліна...я знаю, що в мене Леді Джейн, це ціла горезвісна історія  з цими квітами!Tears Зайшла в жовтні Украфлору, ахнула! Давай купувати мало не все підряд... з 9 видів, що тоді лишились купила 5,  в тому числі і червоний павлін, що був зі стрілкою. Потім наступного разу зайшла в інтерфлору, теж купила три види,  в тому числі німф (мій улюблений сорт), що теж був зі стрілкою. Вдома висадила, заглядала по 10 раз в день, як же вони ростуть! ...і на тобі!!! замість червоного павліна та німфи розквітли дві леді Джейн!!! я спочатку не йняла віри (Леді Джейн у мене вже була), все надіялась, що то два павліни розквітли, хоча бачила, що дуже вони вже схожі на Леді Джейн,  аж поки мені досвідчені гіпповоди на фло. все ж не сказали як є,  та впрах не розбили моїх надій.Not so Оце такий пересорт вийшов з двох різних магазинів. Залишилась без Павліна і німфа. Not so буду весною замовляли в флоріумі. Подзвонила на рахунок заміни в украфлору,  а мене висміяли і сказали, що в них пересорту не буває. отакеI am malicious


цитата

Offline


26 ноября 2010, 15:57
Не переживайте, Леді Джейн - гарний сорт, із тих, що цвітуть не один раз на рік. Запропонуйте лишні цибулинки на обмін або продайте.
І радив би купувати, діставати там, де менше пересорту. Зокрема, мінятися і діставати у перевірених колекціонерів, у них, як правило все точно. Well


цитата

Offline


26 ноября 2010, 18:21
Mila_Sa
Свої фото завжди стискую, роблю малесенькими, легкими, обрізаю зайві краї, бо інакше просто сайт не пускає, не загружає.
Стосовно Червного павліна...я знаю, що в мене Леді Джейн, це ціла горезвісна історія  з цими квітами!Tears Зайшла в жовтні Украфлору, ахнула! Давай купувати мало не все підряд... з 9 видів, що тоді лишились купила 5,  в тому числі і червоний павлін, що був зі стрілкою. Потім наступного разу зайшла в інтерфлору, теж купила три види,  в тому числі німф (мій улюблений сорт), що теж був зі стрілкою. Вдома висадила, заглядала по 10 раз в день, як же вони ростуть! ...і на тобі!!! замість червоного павліна та німфи розквітли дві леді Джейн!!! я спочатку не йняла віри (Леді Джейн у мене вже була), все надіялась, що то два павліни розквітли, хоча бачила, що дуже вони вже схожі на Леді Джейн,  аж поки мені досвідчені гіпповоди на фло. все ж не сказали як є,  та впрах не розбили моїх надій.Not so Оце такий пересорт вийшов з двох різних магазинів. Залишилась без Павліна і німфа. Not so буду весною замовляли в флоріумі. Подзвонила на рахунок заміни в украфлору,  а мене висміяли і сказали, що в них пересорту не буває. отакеI am malicious

Здравствуйте я покупала гиппы весной у "Флориум" один махровый Red Peacock и красный махровый прислали два одинаковых Ред лион так что разочеровлась я и в Флориуме.


цитата

Offline


26 ноября 2010, 19:37
Natali
Здравствуйте я покупала гиппы весной у "Флориум" один махровый Red Peacock и красный махровый прислали два одинаковых Ред лион так что разочеровлась я и в Флориуме.
Ред Ліон - дуже гарний сорт, ще й у числі найпопулярнішої трійці всіх часів і народів!Not precisely
Звісно, неприємно, коли купуєш і виходить пересортиця. Проте це буває не лише з нашими фірмами але і при купівлі напряму у Голандії.
Наприклад, у Royal Color. Звісно щкода, що зараз купівля голандського матеріалу схожа на гру в російську рулетку, та чи маємо ми, звичайні обивателі інший вихід?
"Умови гри" змінились, за часів Кравчука і Кучми можна було замовляти пос. матеріал у невеликій кількості за кордоном, і, якщо був фітосанітарний сертіфікат - спокійно отримати по почті.
В Росії - треба було отримати дозвіл на імпорт. Та як тільки прем"єром став теперішній "гарант", то одразу скопіювали росіян.
Наша "леді Б"ют" цього не відмінила і маємо що маємо.
В Росії, як кажуть, слова розходяться з ділами, незважаючи на законодавство любителі все-таки отримують бажане. А тут взагалі хаос - навіть при наявності контракту, сертифікатів і дозволів фури з пос. матеріалом цього року до-о-овго не пускали через кордон. Так це крупні фірми, що вже говорити про нас!Tears
Однак, у пересорту є і добра сторона - іноді можна отримати сорт, кращий, ніж хотів: так минулого року замість Мінерви придбав Харізму, а цього - замість Клоуна - Самбу!To youVery we!


цитата

Offline


26 ноября 2010, 20:15
Oliq

Однак, у пересорту є і добра сторона - іноді можна отримати сорт, кращий, ніж хотів: так минулого року замість Мінерви придбав Харізму, а цього - замість Клоуна - Самбу!To youVery we!

А де Ви замовляете гіппеаструми? в мене харизма випустила стрілу перший раз - на днях розквітне, куплена в інтерфлорі, побачимо.
Ви радите купувати у перевірених продавців або мінятись у людей - а де ж їх взяти? дуже рідко можна знайти достойний обмін, який би хотілось. Правда на рахунок другого варіанту - я прикупила в цьому році у людей (через плантатор) кілька достойних сортів і в мене бенфіка зокрема, процвіла по сорту!Heart
Як би там не було але я буду замовляти по флоріуму, незалежно від відгуків. Ніхто з постачальників не гарантує 100% замовлені сорти, в любому випадку буде пересорт. Зате там хоч ціни прийнятні,  а не те, що в інтерфлорі або сільському вісникуEyes in a heap Часом заплатиш не малі гроші, а отримаєш геть не те, що хотів.
До речі хочу порекомендувати для киян магазин,  може хто не знає - ВЕРЕСЕНЬ на Автозаводській. В цьому році (восени) там було аж 47 видів гіппеаструмівIt is surprised і по дуже прийнятних цінах - від 45 до 60 грн, залежно від сорту. А я на жаль не потрапила тудиI am malicious, марнуючи час по інтерфлорах. А передзвонивши почула, що майже все проданоNot so


цитата

Offline


26 ноября 2010, 22:15
Mila_Sa
Oliq

Однак, у пересорту є і добра сторона - іноді можна отримати сорт, кращий, ніж хотів: так минулого року замість Мінерви придбав Харізму, а цього - замість Клоуна - Самбу!To youVery we!

А де Ви замовляете гіппеаструми? в мене харизма випустила стрілу перший раз - на днях розквітне, куплена в інтерфлорі, побачимо.
Ви радите купувати у перевірених продавців або мінятись у людей - а де ж їх взяти? дуже рідко можна знайти достойний обмін, який би хотілось. Правда на рахунок другого варіанту - я прикупила в цьому році у людей (через плантатор) кілька достойних сортів і в мене бенфіка зокрема, процвіла по сорту!Heart
Як би там не було але я буду замовляти по флоріуму, незалежно від відгуків. Ніхто з постачальників не гарантує 100% замовлені сорти, в любому випадку буде пересорт. Зате там хоч ціни прийнятні,  а не те, що в інтерфлорі або сільському вісникуEyes in a heap Часом заплатиш не малі гроші, а отримаєш геть не те, що хотів.
До речі хочу порекомендувати для киян магазин,  може хто не знає - ВЕРЕСЕНЬ на Автозаводській. В цьому році (восени) там було аж 47 видів гіппеаструмівIt is surprised і по дуже прийнятних цінах - від 45 до 60 грн, залежно від сорту. А я на жаль не потрапила тудиI am malicious, марнуючи час по інтерфлорах. А передзвонивши почула, що майже все проданоNot so

Да согласна я с вами но зачем мне например три красных ,почти одинаковых и если б прислали совсем другие сорта но 2 одинаковых получается что за один сорт ушло 140грн.примерно, к тому же поражены красным ожогом .В "Сильский висник "тоже должен быть Джевел махр. прислали просто белый .


цитата

Offline


27 ноября 2010, 05:35
Я замовляла в інтерфлорі по пошті чері німф. Одразу запитала, що, якщо раптом пересорт? Адже цибулина мені коштувала 90 грн. Мені сказали сфотографувати цибулину. Я одразу сфотографувала, як отримала,  потім як посадила,  ну я як зацвіте сфоткаю, і буду предьявляти претензії,  в разі чого. Мені не треба наприклад Ред Лайн за 90 грн, коли в мене аж дві таких цибулини.
До речі на фло в Діани теж є в асортименті гіппеаструми (дуже гарні) і ціна стартує від 90 грн. Вважаю - це дорого, але мені пояснили, що вони гарантують якість і в них не буває пересорту.
Про СВ і мови нема - такі ціни загнули! і пересорт там не рідкість.


цитата

Offline


27 ноября 2010, 22:02
Я тоже покупала гиппы в Интерфлора два года назад  прислали все по указаному мной сорту(3 шт.)
да и цены тогда были нормальные.


цитата

Offline


27 ноября 2010, 22:43
До речі на фло в Діани теж є в асортименті гіппеаструми (дуже гарні) і ціна стартує від 90 грн. Вважаю - це дорого, але мені пояснили, що вони гарантують якість і в них не буває пересорту.
Дайте пожалуйста ссылку, интересно посмотреть, что предлагается.
 


цитата

Offline


28 ноября 2010, 07:17
цитата

Offline


28 ноября 2010, 09:52
Mila_Sa, спасибо!
Кто-нибудь продаёт "Papilio"? Очень хочется этот гипп.
Последний раз редактировалось,28 ноября 2010г.     09:52


цитата

Offline


28 ноября 2010, 12:03
На плантаторе посмотрите.
http://plantator.com.ua/


цитата

Offline


28 ноября 2010, 23:45
Та ж був папіліо цього року у жовтні у Інтерфлорі, може і ще є.

цитата

Offline


29 ноября 2010, 11:07
не розумію чого всі "поїхали" на сібістерах. що в них цікавого? дань моді? як тільки но хтось виставляє фото квітучого сібістера, одразу починаються деферамби. мені особисто ці квіти не до вподоби. та й ціни зашкалюють. Куди більше подобаються величезні, махровіHeart

цитата

Offline


29 ноября 2010, 15:43
Mila_Sa
не розумію чого всі "поїхали" на сібістерах. що в них цікавого? дань моді? як тільки но хтось виставляє фото квітучого сібістера, одразу починаються деферамби. мені особисто ці квіти не до вподоби. та й ціни зашкалюють. Куди більше подобаються величезні, махровіHeart
Не зрозумів, до чого з"явилась тема про цибістери, оскільки папіліо - не цибістер. Та хай буде гречка...Very we!
Мені ця група сортів подобається, та і взагалі, не можна так підходити, бо одні люблять борщ, іншим до вподоби бульйон, а треті першого взагалі не терплять - ну то й що? Це справа смаку...
У цибістерів екзотична форма квітки, у суцвітті їх багато, а забарвлення...ммм!


цитата

Offline


29 ноября 2010, 16:55
Mila_Sa
не розумію чого всі "поїхали" на сібістерах. що в них цікавого? дань моді? як тільки но хтось виставляє фото квітучого сібістера, одразу починаються деферамби. мені особисто ці квіти не до вподоби. та й ціни зашкалюють. Куди більше подобаються величезні, махровіHeart

Скиньте пожалуйста ссылку Украфлора в ЛС видела что Вы там покупали гиппы.


цитата

Offline


29 ноября 2010, 17:17
http://www.ukraflora.com.ua/
ось силка. Але я недавно дзвонила туди і мені сказали що там залишилось три види - червоний, білий і орнжевий, навіть не назвали по сортах. а там було більше сортових гіпеаструмів восени.
Стосовно сібістерів - я знаю що папіліо не сібістер,  але в мене він викликає асоціацію з сібістерами своїм незвичайним кольором і трохи формою квітки, тому й зачепила цю тему. Та й я не нав"язую свою точку зору і не сперечаюсь ні з ким, виказала своє суб"єктивне бачення.
Просто останнім часом на різних квіткових форумах помітила тенденцію до зростання захоплення цими квітами абсолютно всіх підряд любителів гіппеаструмів.
Але це дійсно справа смаку.


цитата

Offline


29 ноября 2010, 22:50
Большое спасибо.

цитата

Offline


01 декабря 2010, 19:14
Добрый вечер.  Я сегодня была в интерфлоре на туполева (нивки), а там рапродажа гиппов - скидка на все гиппы 20%. я три штуки по 54 грн купила. В асортименте есть Нимф, Дансынг Квин, Роял Велвет, Дабл Рекорд, Ред Пикок, Харизма, Леди Джейн и еще там, не помню уже. Я думаю нормальная цена. притом они согласны менять если пересорт. Они уже посадили гиппы в горшки,  портому что цветы начали стрелки выпускать.

цитата

Offline


01 декабря 2010, 19:25
Mila_Sa
Добрый вечер.  Я сегодня была в интерфлоре на туполева (нивки), а там рапродажа гиппов - скидка на все гиппы 20%. я три штуки по 54 грн купила. В асортименте есть Нимф, Дансынг Квин, Роял Велвет, Дабл Рекорд, Ред Пикок, Харизма, Леди Джейн и еще там, не помню уже. Я думаю нормальная цена. притом они согласны менять если пересорт. Они уже посадили гиппы в горшки,  портому что цветы начали стрелки выпускать.

Поздравляю с покупкой,пусть красавчики растут,жила бы я в Киеве тоже б прикупила.


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1   ... 7 8 9 10  11  12 13 14 15 ...   29

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 6, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75841, Пользователи: 18970
Приветствуем нового пользователя, Krasnaya
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Кипарис аризонський , як і туї , гарно піддається
Квітування церцісу
14 квітня. Київський регіон. Вже в " повну силу" квітують
В цьому році, як ніколи, рано, ще 11 квітня в затишних