Быстрый переход
19 сентября 2021, 12:46
Ныне время цветения БЕЗВРЕМЕННИКА осеннего( Колхикум) - (лат. C?lchicum autumn?le).
В  меня на даче (Киевская обл) первые цветы появились 17 сентября.
Фото от 18 сентября 2021 г
 


цитата

Online


23 июня 2012, 17:12
elena.d
Подскажите,пожалуйста,а те безвременники,которые цветут не каждый год, и листья не выпускают?А то у меня,уже второй год ничего не видно,не случилось ли с ними чего?
Ой, так не хочеться Вас засмучувати, проте мушу сказати - якщо листя не росте, значить кирдик.Скоріш за все вимерзли. У Донецькій області специфічний клімат, і це треба обов"язково брати до уваги - взимку як правило мало снігу і бувають тріскучі морози. Земля глибоко промерзає, тому багато цибулинних рослин вимерзає, якщо не забезпечити їх добрим укриттям. Пізньоцвіти саме до таких чутливих до промерзання грунту належать - у них пагін з листям восени майже на поверхні грунту, тому і вимерзає.


цитата

Offline


22 июня 2012, 22:23
Подскажите,пожалуйста,а те безвременники,которые цветут не каждый год, и листья не выпускают?А то у меня,уже второй год ничего не видно,не случилось ли с ними чего?

цитата

Offline


27 сентября 2011, 17:00
Не такое обильное цветение как в прошлом году ,но цветём Very we!!

цитата

Offline


15 ноября 2010, 11:27
Cпасибі Вам усім за добрі слова!
 
"Hanno4ka"
Hanno4ka
Да, безвременник красавец ,я так поняла посадки этого года?А мои осенние крокусы не зацвели ,может из-за того ,что садила в сентябре ,но вылезли .
Так,цьогорічні (хіба може щось приховатись від Вашого досвідченого ока? Well ).
Можливо що через пізнє садіння, проте підозріваю липневу спеку. Чи були цибулинки покупні чи власні, і чи вони були крупні? Осінні крокуси цвітуть у мене на місяць пізніше, ніж колхікум. А кремово-білий охролеукус лише пуп"янки показав. Не втрачайте надії, ще тепло, може  зацвітуть і у Вас.Well
 
MAXIMUS
Мені приємно, що Вам сподобалось фото. Ви ж на сайті і у неті чого тільки не бачили! Буду старатись... Well
 
Михалыч
 
Дякую за доброзичливість і увагу. Фотки загрузив через радикал, знайшов повідомлення MAXIMUS на цю тему, за що особлива подякаNot precisely
"Михалыч"
Приємно бачити на форумі  людину яка ДУЖЕ добре розуміється на  квітникарстві
СтараюсьOops!
 
такий я зробив висновок прослідкувавши всі Ваші повідомлення на форумі
Професійний підхід Very we!
 
Може Ви розкажете про себе в  цій  темі:
http://www.vashsad.ua/forum/posts/734/
 
Було б цікаво. ( на жаль там уже давно не було повідомлень

Дозвольте трохи подумати, бо взагалі-то я "партизан"Very we!
 


цитата

Offline


15 ноября 2010, 07:46
Да, безвременник красавец ,я так поняла посадки этого года?А мои осенние крокусы не зацвели ,может из-за того ,что садила в сентябре ,но вылезли .

цитата

Offline


15 ноября 2010, 06:20
Белый колхикум само совершенство, я в восторге!

цитата

Offline


14 ноября 2010, 19:34
Oliq

Зи. Білий махровий пізно посадив - ще лиш пуп"янки, та заморозків поки нема, є надія що розквітне. Хотів би показати, та я на цьому сайті недавно і не знайшов - як грузити фото?
Последний раз редактировалось,12 ноября 2010г.     00:05

Як загрузити фото, детально тут:
 
http://www.vashsad.ua/forum/search/?word=%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%8C++%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE&forum_word=%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%8C++%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE&select_unit=3
 

P.S. Приємно бачити на форумі  людину яка ДУЖЕ добре розуміється на  квітникарстві ( такий я зробив висновок прослідкувавши всі Ваші повідомлення на форумі). Приємно ,що пишите на українській мові. На цьому форумі це рідкість.
Може Ви розкажете про себе в  цій  темі:
http://www.vashsad.ua/forum/posts/734/
 
Було б цікаво. ( на жаль там уже давно не було повідомленьNot so)


цитата

Online


14 ноября 2010, 17:22
Cьогодні розцвів повний білий - тепло ж як влітку!

І ще цвітуть осінні крокуси:


цитата

Offline


12 ноября 2010, 00:02
Так цей - Борнмюллера, без проблем цвіте щороку.
А от у мене немахровий бізантінум минулий рік пропустив.
Він цвіте дуже пізно, бо аж з половини жовтня, і дає до 20 шт.
квіток з одної бульбоцибулини.
 
Зи. Білий махровий пізно посадив - ще лиш пуп"янки, та заморозків поки нема, є надія що розквітне. Хотів би показати, та я на цьому сайті недавно і не знайшов - як грузити фото?
Последний раз редактировалось,12 ноября 2010г.     00:05


цитата

Offline


11 ноября 2010, 17:00
"Мои" радуют ежегодно!
И ... может не так важно, как они называются Well
 


цитата

Online


11 ноября 2010, 11:13
У меня есть  ещё два других сорта почти белый махровый и простой розовый - в этом году отдыхают  ,спасибо ,а то я думала ,что только у меня не цветут каждый год Very we!!

цитата

Offline


11 ноября 2010, 09:59
Переважна більшість сортів цвіте шороку, якщо ростуть на сонці, в доброму грунті мають поживу. Але у Вас  сорт Waterlily, от він такий, у мене також не щороку цвіте.

цитата

Offline


24 октября 2010, 17:01

Последний раз редактировалось,24 октября 2010г.     17:01
У кого есть безвременники ,хочу спросить  каждый ли  год они  цветут ?Как-то пару лет назад уже садила ,но он где-то потерялся ,зацвел через год ,в этом году опять отдыхает .


цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 3, Зарегистрированных: 1
Михалыч  
Темы: 60, Сообщений: 75775, Пользователи: 18965
Приветствуем нового пользователя, Todorovskiy
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Хтось із професіоналів - виноградарів може
Один із найлегших варіантів формування БОНСАЙ.
Корисне відео для любителів БОНСАЙ:
Фікус-бонсай: Мистецтво Творіння та Гармонії
Красива рослина - Фрітілярія перська або перський