Страница: 1   ... 2 3 4 5  6  7 8 9 10 ...   11
Быстрый переход
22 декабря 2011, 21:32
Botanik
  Правда в каждого человека свой вкус и свои фантазии.

Ну, это понятно! Мне эта малая архитектурная форма понравилась своей оригинальностью,  и тем, что она  не похожа на те, которые мне довелось видеть ранее.  
 
Botanik
....проще будет посидеть и отдохнуть в доме на диване...
Я думаю, что это больше расчитано на детей,  и  на тех, которые не думають о "диване"Very we!


цитата

Offline


22 декабря 2011, 21:38
Камышовая тема очень оригинальная и тепло выглядит.. ))

цитата

Offline


22 декабря 2011, 21:50
А вот бесадка для "солидных" - ну, там "выпить - закусить"Very we!
 

 


цитата

Offline


22 декабря 2011, 21:55
KUURT
Камышовая тема очень оригинальная и тепло выглядит.. ))

KUURT, рад, что заглядываете к нам!
Каким для Вас был уходящий год , в смысле заказов на беседки, идей и их вооплощений?


цитата

Offline


22 декабря 2011, 23:52
Михалыч, последняя беседка действительно для выпить , закусить!Very we! И сама чуток уже выпила!I roll! А смотрится прикольно! А вот в предыдущей беседке, которая для детей - там надо забираться  по лесенке вверх?WellСразу вспомнила "Тимура и его команду!I roll!  

цитата

Offline


22 декабря 2011, 23:56
Михалыч

 
KUURT, рад, что заглядываете к нам!
Каким для Вас был уходящий год , в смысле заказов на беседки, идей и их вооплощений?

Спасибо на добром слове.. ))
год был сложный, но плодотворный. Сейчас ведём переговоры с Киевом на предмет производства запатентованных нами беседок в форме мяча (я вам их показывал выше) к     "evro - 2012".
Даст бог - всё получится.
Надеюсь у вас тоже всё в норме !


цитата

Offline


06 января 2012, 12:50
KUURT
.... Сейчас ведём переговоры с Киевом на предмет производства запатентованных нами беседок в форме мяча (я вам их показывал выше) к     "evro - 2012".
Даст бог - всё получится.
Ех, если бы в этих переговорох все решало только мастерство!
Ridiculously
Желаю Вам , чтобы  все получилось!


цитата

Offline


07 января 2012, 03:51

 
На 100 % понимаю о чём речь и согласен с вами.
спасибоWell


цитата

Offline


20 июня 2012, 17:22
Михалыч
Уж так получаться, даже если мы вначале  благоустройства участка и не планировали строить беседку, то потом,  по истечению времени,  задаем себе вопрос :  «А почему бы не построить беседку?». Потом  понимаем, что, все таки, беседка на участке нужна.
И естественно возникает следующий и главный вопрос: « Какую беседку,  из огромнейшего количества вариантов строить у себя?»
В этой теме, последовательно, расскажу о том, как я для себя отвечал на второй вопрос....

Вот наконец-то   выполняю данное , довольно давно, обещание.
А так , как свою беседку я "выставлял" на конкурс на строительном форуме (она заняла достойное место), то рассказ о строительстве беседки будет таким, каким он и был там:
 

Коли ви є власником хоча б невеликої ділянки, то після будівництва будинку і інших необхідних будов на кшталт сараю (майстерні, гаража), барбекю (шашличниці, мангалу) та ін., по менталітету сучасного українця, як правило, в більшості є бажання збудувати бесідку своїми руками (альтанку). При цьому виникає питання – якою ВОНА (бесідка) має бути? Кожний на це питання відповідає на свій лад. Для мене, людини, яка в свій час мала відношення до науки, було важливим, засвоєне в той період, „залізне” правило – щось починаєш „ВИВЧИ те, що було ЗРОБЛЕНО до тебе”.
При тому, що на сьогодні Інтернет в цьому відношення дає практично необмежені можливості, для мене особисто було важливо на власні очі побачити і оцінити „те, що було зроблено до нас ”.
( Всі мої пошуки  Ви можете бачити в цій темі вище)
 
І ось, я зрозумів, що в умовах КИЄВА (області), краще будувати бесідку ЗАКРИТОГО типу.
В теплу пору року, звичайно і навіть КРАЩЕ, „побесідувати” в відкритій бесідці, але ми то на ділянці у всі сезони! Та й в теплий період може бути не дуже комфортно, „косий” затяжний дощ, наприклад.
А в моїй, УЖЕ збудованій бесідці своїми руками, комфортно у всі пору року. Влітку - жарко, можна відкрити майже ВСІ вікна, весна – осінь, досить комфортно при закритих вікнах, навіть взимку (перевірено!), досить поставити тепловентилятор і після 100 грам , просто відмінно.
Як будували? Фотофіксація нижче:
 
1. Всяке будівництво повинне мати "основательный" фундамент.
При закладанні фундамента важливо не забути про продушини для майбутньої вентиляції підпілля.
 

 
2. Зробити каркас бесідки своїми руками не складало особливої проблеми - мали власноруч складений ДЕТАЛЬНИЙ план, заготовлені дубові бруски на основу та стовпці і соснові бруски на дах
 

 

 
 
Далі буде


цитата

Offline


21 июня 2012, 11:18
Переглянувши перші фото, можна подумати, що „щось дуже простенька бесідка своїми руками”.
Може й так, та в мене завжди є така установка - не повинне бути „мистецтво ради мистецтва”, повинно бути „і красиво і корисно, в даному випадку – функціонально.
Вважаю, що „фішкою” саме цієї споруди є якісна столярка – вікна і двері.
Проектували та монтували їх самостійно, а виготовлення довірили професійному столяру, який свою роботу виконав на відмінно!
Досить багато часу потратили на покриття столярки засобами захисту та декору.
Спочатку покрили антисептиком, а потім декором в два шари.
До речі – столярка і засоби захисту „потянули” більше 50% вартості.
Декоративне захисне покриття для бесідки своїми руками вибирали прискіпливо. Проаналізували асортимент і враховуючи „ціна –якість „ зупинились на AURA (Естонія). Думаю, що тільки після двох років експлуатація робить однозначні висновки, щодо вірності вибору, говорити зарано.
Таким чином вікна та двері дозволяють бачити на всі чотири сторони, при цьому майже ВСІ вікна відкриваються.
Низ під вікнами обшили вагонкою з двох сторін (зовнішню та внутрішню), фронтони тільки з зовнішньої сторони.
За один сезон ВСЕ, „під ключ” зробити не встигли, тому вікна на зиму затягнули плівкою. І вже досить комфортно можна були посидіти і восени.
Ось як це виглядало:

 

 


 
Далі буде


цитата

Offline


25 июня 2012, 12:05
Матеріал для покрівлі теж вибирав з принципу : "ціна, якість і чи зможу все зробити сам". Тому й зупинився на ондуліні. Добре, що порадився зі спеціалістом, який підказав, що обрешітку під нього, треба робити з мінімальною відстанню між дошками, в іншому випадку, в жаркий період, буде його „провисання”, що я не одноразово і бачив на інших спорудах, де відстань між дошками була більше 5-10 см.
Мені особисто покрівля з ондуліну, саме на бесідці, подобається.
 

Далі, вже в наступному році, досить морочливим виявилось остеклення вікон і дверей.
В кожному вікні маленьких стекол по 12 штук (8 вікон), а в дверях їх теж 12. Всього потрібно було вирізати 108! стекол (була можливість попрактикуватись ). Це ще не так зайняло багато часу, більше часу зайняла обкладка кожного віконця штапиком, який я „сажав” на силікон і прибивав гвіздочками.
Трохи мороки було! Але, на мій погляд, результат того вартував.
 

 
Без декору бесідка своїми руками виходила не закінчена. Добре, що дружина ландшафтний архітектор, то вона зробила лекала для вітрової дошки, які я виготовив з допомогою електролобзика і поприбивав на місце.
 

 
Всі вікна і двері оздоблені наличниками.
Для того щоб на стінки не попадала вода зробили пластикові водостоки.
Ось ніби і завершив впорядження зовнішнього виду бесідки.
Результат на фото

 

 
Далі ще покажу внутрішнє оздоблення бесідки та благоустрій території біля неї


цитата

Offline


27 июня 2012, 14:54
Продовження
 
Трохи розкажу про внутрішнє оздоблення бесідки.
Зрозуміло, що в оздобленні домінує дерево (навіть люстра з дерева). Всі стінки і стеля оббита вагонкою, стики закриті декоративною планкою, все це полаковано матовим прозорим лаком.
Вважаю, що вірно зробив стелю не прямою, яка б „давила”, а підняв її використовуючи частину даху.
Ось як це виглядає.
 

 

 

Одна частина стіни, а саме 1/3 довгої стіни зашив „наглухо” що дало можливість зробить поличку та організовувати стінку для того, щоб повісити годинник (можна картину). Такий простий захід дозволив внести різноманітність в оздоблення внутрішнього простору бесідки своїми руками.
 

 

Стіл та лаву (услін, як говорять на Чернігівщині) змайстрував теж з дерева (сосна).
За столом нормально може розміститися 6 чоловік, але до нього передбачена приставка, що дозволяє, досить комфортно, хоча трохи і тіснувато, розміщатися 8-10 чоловікам.
 

 
Як я і писав – більшість вікон бесідки відкриваються, що дуже подобається внукам.

 

Закінчення буде


цитата

Offline


03 июля 2012, 14:30
Михалыч очень интересный рассказ ,наглядно и поэтапно ,получилась не беседка ,а прямо маленький домик Cheerfully,нравится что сохранён цвет  натурального дерева ,что придает легкость(что -то последнее время очень любят дерево красить ) ,много окон -очень светло , ну а то что это сделано СВОИМ руками -это вообще РЕСПЕКТGift!

цитата

Offline


03 июля 2012, 22:59
Hanno4ka
........ну а то что это сделано СВОИМ руками -это вообще РЕСПЕКТGift!

Hanno4ka, спасибо на добром слове!
Конечно , не на ВСЕ 100%  только своми руками. Я выше писал, что столярку - заказывал, в строить помогали родственники и друзья


цитата

Offline


05 июля 2012, 17:51
Ще декілька  моментів:
 

Як по мені, побудувати бесідку ще не все, благоустрій території біля неї, це теж невід’ємна частина її гарного виду.
Ось декілька фото , що я ще зробив БІЛЯ бесідки.
1. Фундамент , на якому зроблена бесідка, зовсім не високий, тому потреби будувати східці не було. Щоб зручніше було заходити до бесідки і щоб не було пониження, в результаті „витоптування”, біля дверей зробив невеличку бетону площадку, яку в подальшому планую оздобити натуральнім каменем – піщаником.
 


 


 

 

2. З однієї, парадної бокової сторони бесідки, утворилась „глуха” незадіяна зона, де я вирішив зробити „зелену зону” трохи піднявши грунт, зробивши підпірну стінку з половинок дубових полін оброблених антисептиком проти гниття.
 


 



 

 
Далі ще буде декілька фото


цитата

Offline


06 июля 2012, 16:52
При спорудженні підпірної стінки з дерева, важливо, як по мені, для того, щоб деревина „послужила” довше, зробити під основою стінки дренаж з гравію, та ізолювати місце контакту дерева з ґрунтом, що і було зроблено. В квітничок посадив 3 самшити, які в подальшому будуть формуватися , центральній – пірамідою, два крайніх – кулями.
Крім цього висаджені багаторічні айстри (мороз) та бруслина (бересклет) Форчуна білокаймиста форма.
Ще два , невеликі квітнички огорожені камінцями , зроблені з парадної сторони, в які висажені сортова глуха кропива ( яснотка) з білопістрявими листями.
 
Ось я це виглядає (фото весняні,  на період посадки, нині  все гарно розрослось):
 


 




цитата

Offline


11 июля 2012, 12:28
Цим повідомленням закінчую розмову про спорудження своєї бесідки, яку я назвав : Бесідка "Чотири сезони" ( так як нею  можна користуватись цілий рік)
 
Закінчення.
 
Крім всього іншого , дуже важливо, що ви бачите навколо сидячі в бесідці?
Вже на стадії проекту, вибираючи місце для майбутньої бесідки дуже важливо враховувати цей фактор.
В нас так вийшло, що "вид навколо" ми створювали набагато раніше, ніж будували саму бесідку, яку я показав.
І ось тепер - як приємно споглядати те, що ми бачимо з вікон бесідки!
 

 

 

А фото нижче пітверджує , що саме це видно з вікон бесідки ( природньо, що фото зроблено в різні періоди )
 

 

 


цитата

Offline


12 июля 2012, 15:44
Замечательная беседка! Я бы назвала ее "Чайный дом Михалыча". Не надо бояться сходства с восточной культурой - Украинцы тоже пьют чай. Я бы обязательно расположила возле входа несколько вазонов с растениями - розмарином, лавандой,агапантусом,,, на Ваш вкус.А Вы рассматриваете возможность использования этой беседки в зимнее время в роли "зимнего" сада для растений, которые плохо зимуют в наших широтах. Например тот же розмарин можно выращивать как кадочное растение летом в саду , а зимой в помещении с невысокими температурами.Что Вы думаете по этому поводу?

цитата

Offline


13 июля 2012, 12:43
monik
. Я бы обязательно расположила возле входа несколько вазонов с растениями - розмарином, лавандой,агапантусом,,,

monik, спасибо за отзыв! Идея хорошая! Но ... когда бываешm yf lfxt  раз в неделю, а то и реже вероятность пересыхания растений в контейнере очень значительная , да и места совсем мало. Я  на фасадной части  сделал  ниши и высадил белоокаймленную яснотку. Фото поищу.
 

monik
А Вы рассматриваете возможность использования этой беседки в зимнее время в роли "зимнего" сада для растений, которые плохо зимуют в наших широтах. Например тот же розмарин можно выращивать как кадочное растение летом в саду , а зимой в помещении с невысокими температурами.Что Вы думаете по этому поводу?
Пока нет, но есть "предмет" для розмышленийWell


цитата

Offline


16 июля 2012, 22:32
Огромаднейший Привет Всем Форумчанам !
Михалыч  - Вас с обновкой ! Смотрю у Вас тут порядок и спокойствие !
Хорошая беседочка получилась у Вас !
Только вот у крыши, не слишком ли крутые скаты ? Какова хитрость такого проекта ? А так,  - всё вроде добротненько, с умом !
Желаю все удачи и PROSPERITAS (процветания)!
Последний раз редактировалось,16 июля 2012г.     22:34

Последний раз редактировалось,16 июля 2012г.     22:39

Кстати
Мои новые штучки ))Well
 







Последний раз редактировалось,16 июля 2012г.     22:44


цитата

Offline


Наверх
Страница: 1   ... 2 3 4 5  6  7 8 9 10 ...   11

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 6, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75777, Пользователи: 18965
Приветствуем нового пользователя, Todorovskiy
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Чудові весняні фото у фотопідбірці від компанії ВАШ
Для натхненння створення  саду своєї мрій.
Хтось із професіоналів - виноградарів може
Один із найлегших варіантів формування БОНСАЙ.
Корисне відео для любителів БОНСАЙ: