Форумы Куплю/Продам Покупка интересует покупка КАНУФЕРа...
Быстрый переход
16 сентября 2014, 12:31
уже нашла, кого интересует - спрашивайте, подскажу где искать
"Кануфер (піретрум великий, або маруна велика) – багаторічна трав’яниста рослина, походить з Малої Азії, Південної Європи, там він зустрічається у дикому вигляді. Інші його назви: кануфер, канупер, бальзам садовий, сарацинська м’ята. Висота кануферу – 1-1,2 м, стебла прямостоячі, суцвіття – невеликий жовтий кошик. Листя опушене, світло-зеленого кольору.
Основні корисні речовини кануферу: ефірні масла, вітаміни (в тому числі вітамін С), дубильні та інші речовини. Кануфер може рости на одному місці до шести років. Насіння не утворює, тому розмножую поділом куща. Любить сонячні місця, поливання та розпушування. За літо я декілька разів зрізую третину висоти стебел кануферу в період бутонізації (рослина добре відростає).
Висушую пагони на папері в тіні, розстилаючи тонким шаром (після сушіння зникає гіркота), подрібнюю і зберігаю в скляній посудині темного кольору. Кануфер – дещо забуті прянощі. Листочки у свіжому та сушеному вигляді я використовую для засолювання огірків, кабачків, патисонів, а зелені листки додаю до салатів для підсилення аромату. Можна також додавати до компотів, киселів, варення, лікерів, квасу та пива.
Мені дуже подобається запашний бальзамічний чай з кануферу. У медичній практиці кануфер використовується для лікування шлунку, при запальних процесах кишківника, гепатитах. Особлива цінність цієї рослини в тому, що вона лікує складні хвороби шкіри та деякі види екзем."http://laria.com.ua/zemelna-dilyanka/ekzotyka/konufer.htm
Его советует Наталья Земна (Зубицкая)
Последний раз редактировалось,05 марта 2015г.     16:39


цитата

Offline


25 марта 2015, 12:26
Я из Ильичевска.Где  я могу купить лекарственное растение кануфер?

цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 5, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75778, Пользователи: 18966
Приветствуем нового пользователя, Литвинка
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
В цьому році в кінці БЕРЕЗНЯ, а саме 31 березня,  
Чудові весняні фото у фотопідбірці від компанії ВАШ
Для натхненння створення  саду своєї мрій.
Хтось із професіоналів - виноградарів може
Один із найлегших варіантів формування БОНСАЙ.