Быстрый переход
19 сентября 2012, 13:05
Не знайшов на форумі теми по розмноженню троянд прививкою. Сам в цьому не профі, але вичаю та дещо вже пробую.
Дуже в цьому році зацікавили троянди,та їх розмноження прививкою. Переривши глобальну мережу передачі даних під назвою "Інтернет", трошки вивчив питання та вирішив спробувати.
В цьому році поїхав навесні до лісу викопав пять молоденьких сіянців шепшини та посадив вдома.
Влітку зробив окуліровку в корінну шийку сплячою брунькою культурних троянд усі нібито прижились. Зараз зняв повязку - прививка присипана лише до нижнього краю щитка.
Лише одного я не вирішив, як краще (думки в інтернеті розбіжні) зрізати підвой до щитка восени чи навесні? І чи залишати окулянти на зиму на дворі, чи заховати у підвал? Я так розумію, що це все залежить від кліматичних умов в регіоні.
Я планую з настанням приморозків знову обвязати місце окуліровки поліетиленовою плівкою та присипати землею, а з настанням сталих морозів вже засипати торфом на 20 - 25 см, а вже зрізати окулянт рано навесні.
Хтось може теж з форумчан займається прививкою троянд, то прошу підказати чи правильно я спланував зимування окулянтів, чи потрібно зимувати з викопкою (регіон Київська обл. Полісся)? І коли краще зрізати заокульований підвой?
 


Последний раз редактировалось,19 сентября 2012г.     13:06


цитата

Offline


26 сентября 2012, 08:32
Anatolii
.... Лише одного я не вирішив, як краще (думки в інтернеті розбіжні) зрізати підвой до щитка восени чи навесні? І чи залишати окулянти на зиму на дворі, чи заховати у підвал? Я так розумію, що це все залежить від кліматичних умов в регіоні.
Я планую з настанням приморозків знову обвязати місце окуліровки поліетиленовою плівкою та присипати землею, а з настанням сталих морозів вже засипати торфом на 20 - 25 см, а вже зрізати окулянт рано навесні.
....І коли краще зрізати заокульований підвой?

 
Дійсно, що є варінти, як поступити.
Як по мені, нижче ,взято  з іншого ресурсу, написаний оптимальний варіант (привожу цитату, щоб довго не писати)
 
" Обрезку того, что находится выше места прививки делают следующей весной, когда минует угроза сильных заморозков. Если обрезку "на глазок" сделать сразу, в этот же сезон, то корни то качают, ствол проводит - а в верху уже ничего и нет, тогда ничего другого не остается как прорастать привитым почкам. А они-то сами еле-еле за жизнь цепляются.  Да и до зимы молодые побеги  вызреть не успеют и наверняка замерзнут...
 
     Почему для обрезки надо ждать окончания весенних заморозков? Да потому, что ранняя обрезка приводит к тому, что привитая почка вскроется при первом же потеплении и при возвратных заморозках ее просто убьет морозом. а она у нас одна - единственная и неповторимая.
 
Обрезку производят острым секатором, в 1,5 см. выше привитого глазка, захватывая верхнюю часть окулировочной пленки. При этом перерезается узел и она легко снимается."


цитата

Offline


26 сентября 2012, 10:20
Михалыч

 
Дійсно, що є варінти, як поступити.
Як по мені, нижче , з іншого ресурсу, написано оптимальниий вариант (привожу цитату, щоб довго не писати)
 
"[/i]

Спасибо, именно так и сделаю


цитата

Offline


Наверх

Опции форума
Порядок отображения:
Общая статистика
Статистика форума
Присутствуют на сайте: 7, Зарегистрированных: 0
Нет
Темы: 60, Сообщений: 75777, Пользователи: 18965
Приветствуем нового пользователя, Todorovskiy
Есть новые сообщеня Нет новых сообщений Форум закрыт
Быстрый переход


Мы в соцсетях:

Присоединяйтесь и следите за нашими обновлениями!

Расскажите о нас всем!

Сегодня на форуме
Чудові весняні фото у фотопідбірці від компанії ВАШ
Для натхненння створення  саду своєї мрій.
Хтось із професіоналів - виноградарів може
Один із найлегших варіантів формування БОНСАЙ.
Корисне відео для любителів БОНСАЙ: